Paylaş

Başrollerinde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün bulunduğu dizi herkes tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde izleyiciler ile buluşan fragmanda yayınlanan bazı sahneler herkes tarafından gelen ilgi sonucunda Türkiye’den çıkarak dünyaya konu haline geldi.

Türkiye tarafından yapılan birçok dizi farklı ülkelerde gündeme gelmeyi başardı. Yayınlanan bu diziler sayesinde Türkiye de turist sayısı artmaya devam ediyor. Maddi açıdan ve turistlik yapılarına sahip olan Türkiye turistlere ev sahipliği yaptı. Yerli dizilerimiz dünyanın pek çok ülkesinden sevilerek izleniyor. Yönetmenler ve senaristler bunun yüzünde dizilere büyük önem göstermekte.

Bu yapımlardan biri olarak görülen dizide Aşkın Tarifi olacağı düşünülüyor. Bir çok ülke tarafından henüz fragmanın ilgi görmesi sevinçleri arttırdı. Başrolünde Kadir Doğulu’nun da bulunması yurt dışında izlenmek için baş nedenlerden. Farklı ülkelerden hayran kitlesi olan Doğulu bir çok projede yer alarak sevenleri ile buluştu.

Aşkın Tarif konusu nedir?

Kanal D ekranlarında yaz dizisi olarak izleyicilerle buluşacak Aşkın Tarifi fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün yer aldığı dizi de aşçı ve restoran sahibi kişilerin hayatını ele almaktadır. Fırat ve Naz’ın hayatını tesadüfler üzerine karşılaştırarak sevgili olma serüvenleri anlatılacak. İlk karşılaşmalarda yıldızları barışmasa da zaman geçtikçe birbirlerine aşık olan bir çift göreceğimiz düşünülüyor.

Başrolde yer alan Serra Arıtürk’ün ilk projesi olacak Aşkın Tarifi de sevenlerini heyecanlandırdı. Asıl mesleği şarkıcılık olan Arıtürk’ün ilk yapımda başrol alması da dikkatleri üzerine çekti. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanda görüldüğü gibi oyunculuk alanında da başarıları herkesten beğenileri topladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here