Paylaş

Kanal 7 Yaralı Kalbim dizisinde heyecanlı bölümler devam ederken Hint yapımlı dizide Biji ve Teji’nin başına bu bölümde kötü işler gelir. Biji bu bölümde evini kaybederken Teji ise bunu yapanlardan intikam almaya çalışır. 64.bölüm özetinde Geet ve Maan’in arasında yanlış anlaşılmalar oluyor. Kimlik değiştirmek için kendisinin olduğunu dile getiren Biji Geet’e beklenmedik harekette bulunarak ‘Defol buradan’ diyor.  Maan çok sinirli olmasından kaynaklı Biji’ye tepki vermez. Çünkü tepki verirse eğer iş farklı boyutlara çıkacağını bilir.

Geet olay sonrasında odasında ne yapacağını bilmediği için ağlamaklı şekilde odasında oturmaktadır. Maan’a tpki vermediği için kızgındır. Maan ise teyzesine sinirli olduğunu ve ilerleyen zamanlarda bu konuyu halledeceğini söyleyerek Geet’in gönlünü almaya çalışır.

Ormanda çıkan yangın sonucunda Dev, Nandi için şal alır ve bahçede Nandi varken hediye eder. Nandi ise Dev’e karşılığında amansız çekip gidilmesine sinirlendiğini ve üzüldüğünü söyler. Dev ise karşılığında söylenmemesi gerekenleri söyler. Nandinin merakı üzerine Dev, konuyu değiştirir.

Teji ile Maan’in karşılamasının ardından Teji, Maan’e ‘sen daha gitmedin mi?’ diyerek tepki gösterir. Maan ise bu duruma sinirlenir ve Tejii’ye bakar. Evin hizmetçisi ise o sırada Biji’ye haber verir ve kavga çıkmasını önlemek adına ikiliyi ayırır.  Maan ise Geet’İn yanına gelir ve hemen gitmesini emreder.  Geet ve Maan oradan ellerinde valiz ile ayrılır. Geet’in o sırada aklına teyzesi gelir ve küs gitmek istemediğini söyler geri döner ve teyzesinin gönlünü almak ister.

Geet teyzesinin gönlünü almak için uzun uğraşlar verir ve Maan’da bu süreçte anlayışlı şekilde beklemeye koyulur. Maan ise Geet ile aynı evde kalınmasına izin verir. Maan kendisi de kalmak ister fakat Geet ailesinin kendisine öfkeli olduğunu söyler ve ona gitmesini ister.

Maan kapıdan çıkar ve Dev ile karşılaşır.  Dev ise Maan’a planın ne olduğunu sorar Maan ise bekle ve gör diyerek oradan uzaklaşır.

Teji büyük borcu girmesi sonucunda evi ipotek eder ve borçlularla başını belaya sokar. Borç sahipleri Teji’yi sürekli arayarak paralarını ister.  Teji bu aramalara sinirlenir. Biji’nin evi başkasına satılırken Teji ise bu haberi herkese duyurur. Bir ay içerisinde evin boşaltılması için uyarı gelir.

Konağın satıldığı Geet’e söylenir. Geet eşini araması sonucunda eşinin inşaatta ve emlak işiyle uğraşmasından kaynaklı kendisini arayarak fikir sahibi olur. Maan ise bu işlem yasal olarak tamamlandıysa hiçbir şekilde bir işlem yapılamayacağını söyler.

10 milyon rupiye satılan eve başkası 20 rupi vererek satın alır. Biji ise bu süreçte zaman ister ve ev sahibi ile kendisinin görüşeceğini söyler.  Ev halkı ise hep beraber saat 6’ya kadar bekler. Evi alan kişi ise Maan Sing Khurana çıkar. Korumaları ile birlikte eve giren Maan Sing herkesi şok eder.

Maan ise bu durumda evi kendisinin satın aldığını fakat evde isteyen kişilerin kalabileceğini söyler.  Teji ise kanuni durumların olduğunu ve 20 rupi bulur bulmaz vereceğini söyler. Beji ise yasal süreç boyunca diğer tarafa geçilmemesi gerektiğini evin ortasına ip çektiğini ve zamanı gelince parasını iade edeceğini söyler.

7 Nisan Çarşamba günü Yaralı Kalbim dizisinde Maan evin diğer tarafına geçmenin yasak olduğunu bildiği için Geet’in odasına kamera koyar. Geet Maan’i ekranda görür ve Maan’de Geet’i görür. Geet Maan’e yanlış yaptığını söyler ve evi kendisini almasaydı başkasının alacağını söyledi.

Tehi Amristar emniyet güçleri arasının çok iyi olmasından kaynaklı özellikle müfettişle arasının çok iyi olmasından kaynaklı bu evi alan kişinin hile yaparak aldığını düşünür ve kendisinin eve alan kişinin uyarmasını ister. Diğer gün Teji sayesinde eve polis gelir ve Adi’yi tutuklarlar. Maan tutuklanırken Maan buna müsaade etmez ve dava açacağını söyler.

Polis şefi Maan’e sert çıkışır ve ‘sen kimsin’ der. Maan ise polis memuruna ‘ben Maan Sing Khurana’yım demesi üzerine polis memurunun tavrı değişir.  Polis memuru tutukladığı kişinin Maan olduğunu öğrenince yalakalık yapmaya başlar ve tavrından kaynaklı kendisini affettirmeye çalışır. Teji ise bu duruma sinirlenir ve Maan’i bıçaklamak ister. Biji ise bu duruma karşı çıkar.

Teji olan bitenden sonra sinirini alamaz ve Maan’in yanına gider. Nandi’nin düğünü olacağını söyler. Eğer bu yüzden kardeşinin mutlu günü bozulursa Maan’in kafasını koparacağını söyler. Maan ise düğünü iptal edecek herhangi bir şey yapmadığını söyler. Biji ise o sırada tüm zengin akrabaları ve dostlarını arayarak elinden giden evinin parasını toplamaya çalışır. Nandi  ve nişanlısı Dhaman ise o sırada yemeğe çıkarlar.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here