Paylaş

Kanal 7 Masum dizisinde Jaggi süpürge ile Gopi’nin odasına girerken gopi o sırada elbisesini çıkarır. Elbisesini kurutmak isterken dengesini kayveden Gopi jaggi ile yatağa düşer. İkili yatakta kısa süre birbirlerine baka kalır. Gopi ise yataktan jagginin kalkmasını ister. Gopi yine karavaçur oruç etkinliği ile kızlarına sargı denen şeyi öğretmeye çalışır. Mira Daram ise odasına girer ve ateşini kontrol eder. Daram hala ateşi varken yanağından öperek odadan ayrılır.

Daram sabah uyandığında yanapında ruj izini görmesi ile şok yaşar. Kahvaltı ve ilaçlarını getireceğini Mira’ya söyler. Mira ateşini kontrol eder ve Daran’ı öptüğün söyler. Daram bu duruma sinirlenirken Urvasi ise kargodan bir şey gelir ve tedirgin olur.

Jaggi Urmila ve Gopi oruç tuttuğunu söyler ve Urmila ve Gopi onaylamaz. Mona ve Pari oruç sırasında daram hakkında sohbet ederler. Kokila ve Parag ise yaşananları merak eder. Naiya Mira’yı davet ederken Mira’nın barışmış olduğunu söyler. Naiya Vidya telefonundan Riteş’e mesaj atar. Riteş yemeğe gideğini haber verir.

Modi ve ailesi görmek için oruçlarını bozmak için terasa gider. Mona ve Pari ise koki ve urvasi üzerine gider. Parag’ın evinde telaş yer alırken Mira yine Daram’a sinirlenir. Mira evden ayrılacağını söylerken o sırada vidya gelir ve Naiya’ya ne olduğunu açıklar.

Jaggi başı döner ve Gopi odasına gider. Gopi onu oturtur ve sakinleşmesi için su verir. Urmila oyunculuğunu överken kokila durumu anlar ve karışılmaması için işaret yapar. Daram uyurken naiya odasına girer ve dolabından parça alarak uzaklaşır. Vidya onu götürürken Naiya’nın neden böyle bişey yaptığını merak eder. Koki Jaggi’nin yanına giderken Ahemi sevdiğini ve kimse ile birlikte olmayacağını açıklar. Jaggi parmağını iple bağlarken Gopi bağladığı ipi çıkaracağını söyleyerek Koki’ye meydan okumaya çalışır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here