Paylaş

 

Masum dizisinde Gopi Mira’ya Daram’ı sevdiğini anlaması üzerine Gora, evine gittiğini söyledi. Gopi’nin sarf ettiği sözleri herkeste şaşkınlık yaratırken Gora Mira’ya eve götürmeyeceğini ve orada kalacağını söyledi.

Gora sahte kokiyi ararken miraya teşekkür etmeyi ihmal etmez ve kendisine ödül vereceğini söyler. Premlata o sırada gülümser ve sırada hangi işin olduğunu söyler. Gopi eve gelirken Hetal ise mirayı sorar. Premalata ise Gopi ile dalga geçerken Ahem Premalata’ya bağırır. Gopi sahte olan kokiyi itekler ve sinirli şekilde etraftaki eşyaları dağıtmaya başlar. Ahem ise o sırada Gopi’ye annesine kızdığı için bağırır.Gopi bayılırken Jİgar doktor çağırır. Ahem Gopi’yi odasına götürür.

Daram eve gelir ve Mira eve girecekken Gora ikisini durdurur. Gora Mira’ya bu eve ikinci kez gelişin diyerek ritüel yaptırır. Gora daha sonra Mira’ya sen Daram’ın ikinci karısısın senin bu evde farklı bir yerin var der. Odaya giren Mira yeni evli çiftin odasına benzer süslemeleri görür ve yatağın üzerine oturur. Daram   sırada şoka uğrar ve Mira ise Daram’a sevdiğini söyler fakat bu olanlara daha fazla katlanamayacağını belirtir.

Daram ise Mira’ya gitmemesini ve burada kalacağını söyler. Ahem ise Gopi’ye ilaç vermeye çalışır ve Gopi elini ıssırır. Etrafı dağıtmaya başlayan Gopi ne yaptığını bilemez. O sırada Premlata içeri girer ve herkesi çıkarır.  Gopi’nin yanına gelerek kendisini acındırır ve başına poşet geçirir gibi boğuluyormuş havası katar. Gerçekleri söylerse eğer Koki’nide bu şekilde can vereceğini söyler.

Gopi ile Koki dışarıda kavga eder. Yere düşen Kokiyi Ahem kaldırır ve kendisiyle sorunu varsa konuşmasını ister. Vidya  ise o sırada Mira’ya Gopi için rahatsız olduğu davranışların olup olmadığını sorar. Mira ise annesinin bişey sakladığını söyler ve Vidya’ya sarılır.  O sırada Gora ise Premalatayı arar  ve Koki için yemek verip vermediğini sorar. Premalata ise Gora’ya ben hizmetçi miyim diyerek bağırmaya başlar.

Gora Mira’nın peşinden gelir ve satranç oynadığı taşlara Gopi ve Koki diye seslenir. Premelata ise gece yarısı elinde yiyeceklerle dışarı çıkar ve Koki’nin her zaman saklandığı su deposuna uğrar. Koki o sırada eğer ayağa kalkarsa elektrik kablolarına değeceğini görür. Hetal Gopi’nin en sevdiğini çorbayı yaparak Gopi’nin odasına gider. Gopi ise o sırada dua eder. Hetal Gopi’nin odasına girdiğinde Gopi’yi dua ederek görür. Gopi ise yaptığı çorbayı kafasından aşağıya döker Hetal’i boğmaya çalışır. Modi ailesi gelerek Hetal’i kurtarır. Gopi ise o sırada vazo ile Modi ailesini ve Hetal’i tehdit etmeye başlar. Herkesin odasından çıkmasını ister. Modi ailesi odadan çıkar ve Gopi ağlamaya başlar. Masum 11 Nisan özeti sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here