Paylaş

Kağıt Ev dizisi Star Tv’de yayınlanacak. Başrollerinde Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçi oynayacak.Ayrıca dizide Tuvana Türkay ,Can Nergis, Nihal Koldaş, Yaşar Uzel, Helin Kandemir, Bülent Gültekin, Tuğçe Aykut ,Bulut Teker ve Nejat Uygur yer alacak. Mert rolünü Nejat Uygur’un oynayacağı söylendi.Dizinin Nisan ayları gibi başlaması bekleniyor.

Nejat Uygur

Nejat Uygur  1 Ocak 1995 tarihinde İstanbul’da doğdu.Behzat Uygur’un oğlu olan Nejat, aile geleneğini devam ettirerek oyunculuk yapmaktadır. Vine videolarıyla fenomenleşen oyuncu , eğitim hayatını Ted Koleji’nde tamamlamıştır. Oyunculuk yapmak isteyen Uygur, bu yönde çalışmaya başlamıştır. Bizim Hikaye adlı dizide Hikmet karakteriyle seyirciler tarafından dikkatleri çekmiştir. Ayrıca Kaçma Birader isimli filmde Eren rolüne can vermiştir.

Nejat uygur hakkında merak edilen bir diğer konu dört parmaklı olmasıydı. Doğuştan beri dört parmaklı olan sanatçının ,serçe parmakları yoktur. Uygur bu konunun herhangi bir sorun teşkil  etmediğini söyledi. Kendisiyle barışıl olan oyuncunun sevgilisinin olup olmadığı bilinmemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here