Paylaş

Star TV’de yepyeni bir dizi başlıyor. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu’nun yer aldığı ‘Kağıt Ev’ adlı dizi, mutlu bir ailenin bir anda değişen hayatını anlatacak. İlk fragmanı izleyici ile paylaşılan Kağıt Ev dizisinin oyuncu kadrosunda da birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

Kağıt Ev dizisinin konusu nedir?

Mutlu bir evliliği olan Cihan ve Aylin’in Mert, Cemre ve Melisa isminde üç çocuğu vardır. Herkesin özendiği bir aile olan Fırtına ailesinin hayatı, bir yanlış anlaşılma yüzünden tamamen değişir. Cihan ve Aylin çocuklarını korumak için ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Aşk, sadakat, aile ve fedakarlığın ele alındığı dizi çok yakında Star TV’de başlayacak.

Kağıt Ev dizisi oyuncu kadrosu

Star TV’de başlayacak olan Kağıt Ev dizisinin kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

Erdal Beşikçioğlu (Cihan Fırtına)

Nur Fettahoğlu (Aylin Fırtına)

Nejat Uygur (Mert Fırtına)

Helin Kandemir (Cemre Fırtına)

Bulut Eker (Melisa Fırtına)

Can Nergis (Bülent)

Tuğçe Aykut (İnci)

Tuvana Türkay (Azra)

Bülent Gültekin (Çetin)

Erdal Beşikçioğlu (Cihan Fırtına)

Erdal Beşikçioğlu, Kağıt Ev dizisinde ceza hukuku profesörü ve olay yeri uzmanı olan Cihan Fırtına karakterini canlandırmaktadır. Erdal Beşikçioğlu, 5 Ocak 1970 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi devlet konservatuarı bölümüne girmiştir. Burada William Guskill ile yaratıcı drama için workshop çalışmalarına katılmıştır. Ünlü oyuncu sınıf arkadaşı Elvin Beşikçioğlu ile evlidir.

Nur Fettahoğlu (Aylin Fırtına)

Nur Fettahoğlu, Kağıt Ev dizisinde Cihan Fırtına’nın eşi Aylin Fırtına’yı canlandırmaktadır. Nur Fettahoğlu, 12 Kasım 1980’de Almanya’da dünyaya gelmiş ve aslen Rizelidir. Haliç Üniversitesi Moda Tasarımı mezunudur. Mezun olduktan sonra farklı bankalarda çalışmış ve ardından borsa spikeri olarak ekran karşına geçmiştir. Ünlü oyuncu kariyerine Benden Baba Olmaz dizisiyle başlamış ardından da Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol almıştır.

Can Nergis (Bülent)

Kağıt Ev dizisinde Bülent karakterini ünlü oyuncu Can Nergis canlandırmaktadır. Can Nergis, 27 Mayıs 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Londra’da tamamlayan oyuncu, teyzesi Neslihan Yargıcı’nın tavsiyesi ile Çin ve Tayland’da modellik yapmıştır. 2011 yılında yeniden Türkiye’ye gelen oyuncu, ‘Her şeye Rağmen’ adlı dizide rol almıştır. Daha sonra farklı dizilerde rol almış ve asıl çıkışını Arka Sokaklar dizisiyle yapmıştır.

Helin Kandemir (Cemre Fırtına)

Kağıt Ev dizisinde Cihan Fırtına’nın kızı Cemre Fırtına karakterini Helin Kandemir canlandırmaktadır. Oyunculuk kariyerine çocuk oyuncu olarak başlayan Helin Kandemir 2 Haziran 2004 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ötesiz İnsanlar adlı diziyle adını duyuran oyuncu son olarak Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizide rol almıştır.

Tuvana Türkay (Azra)

Tuvana Türkay, 3 Ekim 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bulgaristan göçmeni bir ailenin kızı olan Türkay, Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunudur. 2009 yılında ‘Ayrılık’ adlı dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçmiştir.

Nejat Uygur (Mert Fırtına)

Behzat Uygur’un oğlu olan Nejat Uygur, 23 Temmuz 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Dedesi Nejat Uygur gibi komedi oyuncusu olan Nejat Uygur, TED kolejini bitirdikten sonra üniversiteye gitmemiş ve oyuncu olarak kariyerine devam etmiştir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here