Paylaş

İyi Günde Kötü Günde Dizisi Erken Final mi Yapacak?

İyi Günde Kötü Günde dizisinin erken final yapıp yapmayacağı sorusu izleyicilerin kafasını bulandırmakta. Çünkü İyi Günde Kötü Günde dizisinin reyting sıralaması beklenildiği gibi gelmemekte. İyi Günde Kötü Günde dizisinin büyük umutla gösterime girmişti. Bu zamanlar da reyting konusunu açmak daha erken çünkü dizi daha yeni yayın hayatına başladı ilerleyen zamanlarda dizinin final yapıp yapmayacağı netleşecek.

İyi Günde Kötü Günde Dizisinin Reytingleri Nasıl?

İyi Günde Kötü Günde dizisinin geçen 3 bölümüne bakılacak olursa reyting durumu iç açıcı olduğunu söyleyemeyiz. İlk yayın günü olan 12 eylül 2020 cumartesi günü Total reytinglerde 8. sırada yer aldı. Dizinin almış olduğu reyting oranıysa 2.51 İlk bölümden çok da fazla bir oran almamış olan dizi ikinci bölümde yine Total de 8. sırada yer almış ve reyting oranları bu seferde 2.53. dizi ilk iki bölümde 8. sırada yer almıştır. 3 bölümde ki total reyting sıralamaları 10. Bu sefer reyting oranı 2.32’ye düşmüştür. 

İyi Günde Kötü Günde Neden İzlenmedi?

İyi Günde Kötü Günde dizisinin izlenmemesinin en önemli sebeplerden birisi başka önemli diziler ve programların aynı güne denk gelmesi. Diğer kanalların en iddialı yapımlarıyla aynı güne ve saate denk gelmesi seyircilerin sayısını düşürmekte. Bir diğer sebep ise dizide bulunan oyuncuların oldukça ünlü ve başarılı isimlerden oluşmasıdır. Bu oyuncuların arasındaki uyum sorunun giderilmemiş olması seyircide iyi bir izlenim bırakmamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here