Paylaş

Star TV’nin yeni dizilerinden biri olan İyi Günde Kötü Günde dizisinin ilk bölümü ile merakla bekleniyor. Dizinin tanıtım videolarına ilgi yoğunken, dizinin ne zaman başlayacağı ise merak ediliyordu. Kanal tarafından yapılan açıklama ile birlikte İyi Günde Kötü Günde dizisi 12 Eylül Cumartesi günü izleyici karşısına çıkacak.

İyi Günde Kötü Günde dizisi reytingleri nasıl? AB total reyting sıralaması

O3 Medya tarafından ekranlara hazırlanan İyi Günde Kötü Günde dizisi kadrosundaki çarpıcı isimler ile birlikte büyük heyecan yaratacağa benziyor. Yönetmen koltuğunda Barış Erçetin’in oturduğu dizide Elçin Sangu, Yasemin Kaya Allen ve Mehmet Ozan Dolunay boy gösteriyor.

İyi Günde Kötü Günde dizisinin yayınlanacağı güne bakılırsa rakiplerine göre reyting oranları etkilenecektir. Cumartesi akşamları yayınlanacak olan dizinin rakipler Zümrüdüanka, Çatı Katı Aşk ve Kalk Gidelim dizileri olacak. Kadrosu ve konusu ile ilgi çeken yeni dizinin bu diziler arasından sıyrılarak iyi bir reyting sonucu alması bekleniyor.

Kadrosundaki değerli isimleri ve romantik komedi konusu ile izleyicilerin beğenisini toplaması beklenen dizinin reyting konusunda da sıkıntı yaşamaması düşünülüyor. Dizi diğer dizilere nazaran farklı bir konuda olacağı için izleyici tarafından sevilecektir. AB grubunda dizinin diğer dizilere göre daha iyi bir puan alması dizi ekibi tarafından bekleniyor.

İyi Günde Kötü Günde dizisi izlendi mi, tutuldu mu?

12 Eylül Cumartesi akşamı izleyicisi ile buluşacak olan İyi Günde Kötü Günde dizisi, yayınlanacağı cumartesi günü itibariyle MasterChef ve Zümrüdüanka gibi iki önemli rakiple rekabet içinde olacak. İzleyicilerin tanıtım videolarına yoğun ilgi gösterdiği dizinin reyting konusunda sıkıntı yaşaması düşünülmüyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here