Ana Sayfa Televizyon İşte Yetenek Sizsiniz Türkiye Yeni Jüri Üyeleri! Hülya Avşar Geri Döndü!

İşte Yetenek Sizsiniz Türkiye Yeni Jüri Üyeleri! Hülya Avşar Geri Döndü!

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin jüri üyeleri değişti. Hülya Avşar geri döndü.

933
0
Paylaş

Yetenek Sizsiniz Türkiye  yeni sezona bomba gibi başlıyor. 2009 yılından beri yayında olan program oldukça ilgi çekiyor. Bu sene ile birlikte 7. Senesi olan program bir çok ünlüyü jüri koltuğunda ağırladı.

Yetenek Sizsiniz Programı 2014 yılından bu yana Acun Ilıcalı’nın kendi kanalı olan TV8′ de yayınlanıyor.

Acun Ilıcalı’nın başarı öyküsünü bir çoğumuz biliyor. Show TV’ de mali kontrolör olarak başladığı iş hayatından buralara kadar geldi şuan da bir TV kanalının sahibi. Show TV de ki mali kontrolörlük işinde İlker Yasin ile tanışıp onu futbol bilgisiyle etkileyince Beşiktaş Futbol takımının muhabiri oldu. Beşiktaşlı muhabirlerle özel röportajlar yapmaya başlayınca yıldızı bir anda parladı. Daha sonra ise Şansal Büyüka’ nın ekibine katıldı.

2002 yılında Acun Firarda adında bir program hazırlayarak sunmaya başladı. Bu programda dünyada gezilmedik yer bırakmayan Acun Ilıcalı tam olarak 105 ülke gezdi.

2005 yılında ise Acun Medyayı kurdu. Bir çok programın yapımcılığını üstlendi. Bu programlar; Survivor, Fear Factor, Kızlar Erkekler, Survivor Türkiye – Yunanistan , Var mısın yok musun , Yetenek Sizsiniz, Yok Böyle Dans.

Yetenek Sizsiniz programının bu  yıl ki jüri koltuğuna kimin oturacağı oldukça çok konuşuluyordu. Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde jüri koltuğunun değişeceğini duyurmuştu ve yeni jüri üyeleri belli oldu. Yetenek Sizsiniz’in bu yıl ki jüri üyeleri ilk sezonda jüri üyeliği yapan Hülya Avşar ve Ali Taran. 

Acun Ilıcalı eski Yetenek Sizsiniz bölümlerini izlediğinde Hülya Avşar’ı özlediği aklına gelmiş ve yeni sezonda kadroya Hülya Avşar’ı da katmış.

Yetenek Sizsiniz programının sunuculuğu ise yine Alp Kırşan yapacak.

Acun Ilıcalı’ nın bu sene ki jüri seçimi izleyicilerden tam not aldı. Hülya Avşar’ın jüri koltuğuna tekrar oturması izleyicileri mutlu etti. Hülya Avşar kendine has mizacı ve yorumları ile bu programa çok yakışıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here