Paylaş

2011 senesinde oyunculuğa adım atan ve o tarihten bu yana birçok yapımda yer alan İrem Helvacıoğlu son zamanların en gözde isimlerinden biri. Yetenekli oyuncu Kurtlar Vadisi, Muhteşem Yüzyıl, Sen Anlat Karadeniz gibi popüler dizilerde rol alarak gösterdiği performans ile beğeni toplamayı başardı. Sen Anlat Karadeniz dizisinde başrol olan İrem Helvacıoğlu yeni projesi ile gündem oldu.

İrem Helvacıoğlu’nun yeni projesi

İrem Helvacıoğlu geçen sezon Seni Çok Bekledim dizisinde başrol olarak ekranlara geldi. Deniz Özcan ile başrolü paylaşan yetenekli oyuncu, dizinin erken final yaptığını belirtti. İrem Helvacıoğlu’nun bu açıklamasının ardından ATV’den yeni bir proje teklifi geldi. Helvacıoğlu bu teklifi kabul etse de düşük reytingler nedeni ile ekranlara tutunamayan Baş Belası adlı dizi ile yollarını ayırdı. Dizi final yapınca İrem Helvacıoğlu’nun yeniden ekranlara dönüp dönmeyeceği merak konusu oldu.

Sevindiren haber geldi

İrem Helvacıoğlu’ndan hayranlarına müjde! Başarılı oyuncu şu anda yeni proje teklifleri aldığını ve değerlendirme aşamasında olduğunu belirtti. Kendisini etkileyecek bir proje olduğunda ekranlara döneceğini belirtti.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here