Ana Sayfa Televizyon İbrahim Çelikkol yeni dizisi Siyah Beyaz Aşk 16 Ekim’de Kanal D’de başlıyor

İbrahim Çelikkol yeni dizisi Siyah Beyaz Aşk 16 Ekim’de Kanal D’de başlıyor

Ekranlara yeni dizisi ile dönecek olan İbrahim Çelikkol, pazartesi günleri izleyiciyi ekranlara kilitleyecek. Siyah Beyaz Aşk dizisi Kanal D'de başlıyor.

1759
0
Paylaş

Türk dizileri dünyada geniş izleyici kitlesine sahip bir hale gelmiştir. Özellikle Ortadoğu ülkelerinde fenomen haline gelen diziler sayesinde Türk oyuncular tanınma şansı yakalamışlardır. Kıvanç Tatlıtuğ, Songül Öden, Beren Saat gibi ünlüler birçok ülkede binlerce hayran kitlesi kazanmıştır. Ülkemizde son dönemlerde yapılan kaliteli diziler ile gelişme gösteren dizi sektörü ile izleyicileri ekrana kilitliyor. 

Türkiye dizi sektörünün önde gelen oyuncularından İbrahim Çelikkol, yeni dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyuncu, dizide Ferhat isimli karaktere hayat verecek. Başarılı oyuncu Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisi ile ekranlara dönecek. İlk bölümü 16 Ekim 2017 Pazartesi günü yayınlanacak olan dizi saat 20:00 da ekranlara gelecek. İbrahim Çelikkol dizide başrolü Birce Akalay ile paylaşacak. Yapımcılığını Doğan TV Holding’e bağlı D Productions’un üstlendiği dizinin senaristliğini Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon üstlenmiştir. Dizinin yönetmeni ise Yasin Uslu olmuştur. 

Siyah Beyaz Aşk dizisinde İbrahim Çelikkol’a eşlik edecek olan oyuncular ise şöyle: Birce Akalay (Aslı), Muhammet Uzuner (Namık), Arzu Gamze Kılınç (Yeter), Ece Dizdar (İdil), Deniz Celiloğlu (Yiğit), Cahit Gök (Cüneyt), Uğur Aslan (Cem) Sinem Ünsal (Gülsüm) ve Kadriye Kenter (Handan).

Siyah Beyaz Aşk dizisinin işleyeceği konu ise; Doktor Aslı (Birce Akalay) yapamayacağı bir operasyon için görevlendirilir. Bunun için bir çiftlikte zorla tutulur. Aslı bir yandan yaralı adamı tedavi ederken görmemesi gerekn bir şey görür ve Namık bunun farkına varır. Doktor Aslı’yı öldürme planları yapar. Ferhat Aslı’ya bir şans daha tanır. Ferhat’ın şartı ile ikisinin hayatları bambaşka bir hal alacaktır.

İBRAHİM ÇELİKKOL KİMDİR?

14 Şubat !982 yılında İzmit’te dünyaya gelen oyuncu şuan 35 yaşındadır. Kariyerine model olarak başlamıştır. Oyunculuktan önce profesyonel  oyunculuk yapan İbrahim Çelikkol basketbol ile de ilgilenmiştir ve ligde oynamıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here