Paylaş

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı’na yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Dizide Dilek ve Taner arasında yakınlaşma olması beklenirken Taner büyük bir şok yaşar ve yıllardır beklediği Dilek’in nişanlı olduğu ortaya çıkar.

Sevdiği kızın nişanlı olduğunu öğrenen Tarık, Dilek konusunu kapatmak isterken Dilek’in Serdar ile zorla nişanlandığını öğrenir. Dilek, Taner’in çocukluk yıllarında yaşadığı güzel günleri unutamadığını öğrenir ve Taner’in kendisine ilgi duyduğunu öğrenir fakat artık nişanlanmıştır.

Gönül Dağı Serdar kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Serdar ve Dilek nişanlıdır ve ikili yaz aylarında düğün yapma planları yapmaktadır. Serdar, Dilek’e saplantı derecesinde aşıktır ancak Serdar’a karşılık vermez. Dilek ise ilk kez kendi isteklerinin peşinde koşar ve Taner’e aşık olduğunu anlar ardından Serdar’dan ayrılmak ister fakat Serdar’dan kurtulmak kolay olmaz.

Utku Ateş kimdir?

1 Ocak 1990’da İstanbul’da dünyaya gelen Ateş, daha önce Poyraz Karayel, Çilek Kokusu ile Hayat Sırları’nda rol almıştır. Ateş, Erkenci Kuş ve Jet Sosyete dizilerinde de rol almıştır.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here