Paylaş

Gönül Dağı dizisinde Elif karakteri merak içerisinde araştırılmaya başlandı. Taner’e âşık olan Hemşire Elif karakterini canlandıran güzel oyuncu merak edilmeye başlandı.

TRT 1 ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanan Gönül Dağı dizisinin Yapımcılığını 25 Film üstlenmektedir. Hemşire Elif, Taner’in mahallesinde yaşam süren genç bir hemşire. Ağabeyi Zeynep ilde olmasa da babaannesinin ölümünden sonra Elif’in yanına gelerek en büyük destekçisi olur.

Ablası Elif’in evlenmesini ümit eden Zeynep, istediğini bulamadığından ablası kendisine gelen kişileri reddeder.

Bu nedenle Zeynep, ablasının aklında birinin olduğundan şüpheleniyor. Taner’e âşık olan Elif, Taner’in çocukluk aşkı Dilek’in dönüşü ile Taner’in sadece Dilek ile ilgilendiğine üzülür.

Gönül Dağı Hemşire Elif gerçek adı dizileri

Zümre Meğreli, Gönül Dağı dizisindeki Hemşire Elif rolüyle herkesten tam not aldı. Zümre Meğreli’nin rol aldığı ilk dizi Gönül Dağı oldu. Bu nedenden dolayı kariyerinde önemli bir yerdedir.

1998 yılında Ankara’da doğdu ve Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Güzel oyuncu 168 cm uzunluğunda ve 52 kg ağırlığında.

Zümre Meğreli’nin rol aldığı diziler

Başarılı oyuncunun ilk dizi deneyimi Gönül Dağı olmuştur. Dizide canlandırdığı Hemşire Elif karakteriyle dikkatleri üzerine çekmiştir.

Zümre Meğreli kaç yaşında?

22 yaşının içindedir.

Zümre Meğreli nerelidir?

Ankara’da dünyaya gelmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here