Paylaş

Yaz sezonunun sona ermesi ile birlikte televizyon dünyasında dizi sezonu kaldığı yerden devam etmeye başladı. Ekranlara çıkmaya hazırlanan bir yeni dizimiz de FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Elkızı dizisi. FOX TV ekranlarında seyirci ile buluşması beklenen yeni diziye seyirciler tarafından ilgi de şimdiden artmış durumda. Yayınlanan tanıtım fragmanları ve dizi afişi ile beraber pek çok kişi tarafından beğeni toplayan dizi yayınlanmadığı halde daha şimdiden seyirci tarafından izlenme rekorları kırarak iyi bir reyting sonucu yakalayacağa benziyor. Dizi sever pek çok kişi, dizinin konusunun bir baba ile kızı arasında geçen dram yüklü bir hikayenin anlatılması ile beraber diziyi aha şimdiden oldukça ilgi çekici bulmuş ve yüzden de Elkızı dizisinin televizyonda ilk bölüm yayın tarihini de oldukça merak etmektedir. Seyircinin ilgisini çeken Elkızı dizisinde yer alan oyuncuları da oldukça dikkat çekmektedir. Pek çok sayıda ki dizi severler intenet platformları üzerinden FOX TV Elkızı dizisi oyuncu kadrosunda kim var? Elkızı oyuncuları kim? Elkızı ‘nda hangi oyuncular rol alıyor? FOX TV ekranlarında yayınlanacak Elkızı dizisinde başrol oyuncuları kimler? FOX TV Elkızı dizisi oyuncularının gerçek adı ne? şeklinde ki merak edilen pek çok soruyu araştırarak cevaplara ulaşmaya çalışmaktadırlar. Biz de seyircilerimizin bu meraklarını gidermek amacı ile FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Elkızı dizisinin oyuncu kadrosunda hangi isimlerin yer aldığını detayları ile araştırdık ve diziye dair birçok bilgiyi sizin için bu haberimizin içeriğinde yer verdik.

Yeni dizi Elkızı ‘nda rol alan oyuncular kimler?

NTC Medya yapım şirketinin imzasını taşıyan Elkızı adında ki yeni dizi, anlatmak istediği konu kadar oyuncu kadrosu ile de pek çok dizi severin yoğun ilgisini topladı. Dizinin yapımcı koltuğunda Mehmet Yiğit Alp yer alırken yönetmen koltuğunda da Feride Kaytan oturmaktadır. Elkızı dizisinin başrollerinde de Ezo Bozdağlı karakterini güzel oyuncu Sevda Erginci yer almaktadır. Dizi de aynı zamanda Cavidan Bozdağlı karakterini Yeşilçam ‘ın usta isimlerinden bir tanesi olan Perihan Savaş oynamaktadır ve Resul Bozdağlı karakterine de usta oyuncu Fikret Kuşkan hayat vermektedir. Ayrıca dizide yeni gelin olarak aileye girecek olan Ayfer Bozdağlı karakterine güzel oyuncu Nur Yazar hayat verecek. Karun Karasu karakterini ise yakışıklı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz canlandıracak. Ali demir karakterine Münir Can Cindoruk, Zeliha Bozdağlı karakterini ünlü oyuncu Sedef Avcı, Seher Çetin karakterini Çağla Şimşek, Bekir Yılmaz karakterini Sinan Arslan, Ekrem Demir karakterini Macit Koper canlandıracak. Pek çok izleyici tarafından da tam not almayı başaran Elkızı dizisi çok yakın bir zaman içinde de FOX TV ekranlarında seyirci karşısına çıkacak.

Böyle bir baba olmaz dedirten Resul Bozdağlı!

Çekimlerine ara vermeden son sürat devam eden yeni dizi Elkızı ‘nda yer alan oyunculardan sürpriz yapan isim ise usta oyuncu Fikret Kuşkan oldu. Dizinin oyuncu kadrosuna giriş yapan usta oyuncu Kuşkan, daha önceden oynamış olduğu pek çok başarılı dizilerinde kendisinden oldukça söz ettirmişti. Elkızı dizisinde Ezo ‘nun babası olan Resul olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Kuşkan, dizide Ezo ‘ya çok acı dolu zamanlar yaşatarak pek çok dizi severinde tepki gösterisine maruz kalacak gibi görünüyor. Dizinin yayınlanan tanıtım filmlerinde pek çok dizi sever Fikret Kuşkan ‘ı ne kadar çok seviyor olsalar bile böyle bir babanın olamayacağına dair de çok sayıda sert eleştiri oklarını fırlatmayı ihmal etmediler. Ancak, son derece başarılı bir oyunculuk sergileyen Fikret Kuşkan, yeteneklerini de konuşturarak Elkızı dizisine damga vuracağa benzemektedir. Dizi severler de ekranlara gelecek olan bu yeni diziye dair merak içinde oldukları diğer bütün detayları ve bilgileri FOX TV Elkızı dizisi ne zaman yayınlanacak? FOX TV Elkızı dizisinin ana konusu ne? FOX TV Elkızı dizisi çekimleri nerededir? FOX TV Elkızı dizisi yabancı bir dizi uyarlaması mı? başlıklarını içeren haberlerimizden ulaşabilir ve dizinin merak ettiğiniz pek çok detayı hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here