Ana Sayfa Televizyon Esra Erol’da Damat Locasında Yer Alan Yasin Sayman için A RH- Kan...

Esra Erol’da Damat Locasında Yer Alan Yasin Sayman için A RH- Kan Arandığı Anons Edildi

Esra Erol'un izdivaç programında damat locasında yer alan Yasin Sayman'ın rahatsızlığı nedeni ile acil olarak A RH (-) kan arandığı anons edildi.

808
0
Paylaş

Türkiye’de televizyon ekranlarının son yıllarda en çok izlenen yayınlarından birisi de izdivaç programlarıdır. Evlilik hayalleri kuran ancak aradığı adayı bulamayan gelin ve damat adaylarının, kendilerine uygun adayları aradıkları izdivaç programlarında izleyiciler ile adaylar arasında da ciddi bir temas vardır. Yayınlanan diğer programlar arasında izleyiciler ile en bütünleşik tür olarak karşımıza çıkan izdivaç programlarında tanıdık yüzler, izleyenlerin de hayatında artık bir rol oynamaya başlamaktadır.

Türkiye’nin en çok izlenilen izdivaç programlarından birisi ise ATV ekranlarında Esra Erol sunuculuğu ile yayınlanmaktadır. Sevilen izdivaç programı Esra Erol’da Türkiye’nin ilk izdivaç programı olmasının yanı sıra oldukça geniş bir kitleye de sahiptir. Bugüne kadar birçok çiftin evlilik dünyasına adım atmasında imzası bulunan Esra Erol, sosyal medya hesabı üzerinden üzücü ve oldukça kritik bir haberi paylaştı. Esra Erol’un damat locasında bulunan Yasin Sayman’ın yaşadığı rahatsızlık nedeni ile acil olarak A rh – kana ihtiyacı olduğu, Esra Erol’un sosyal medya hesabı üzerinden anons edildi. Sayman’ın ihtiyaç duyduğu kanın en kısa sürede temin edilebilmesi için birçok Esra Erol fanatiği Antalya’da ilgili hastaneye giderek kan bağışında bulundu.

EROL’DAN ÖNEMLİ DUYURU

ATV ekranlarının izlenme rekoru kıran ve reyting rekortmeni izdivaç programı Esra Erol’da’nın sevilen damat adaylarından Yasin Sayman, Antalya’da yaşam mücadelesi veriyor. Ünlü sunucu Esra Erol’un sunduğu izdivaç programından birçok kişinin tanıdığı Sayman’ın tedavisi devam ettirilirken, sevilen damat adayı için Esra Erol’un sosyal medya hesabı üzerinden bir anons yapıldı. Yapılan anonsta Sayman’ın tedavisi sürecinde acil olarak A RH Negatif kana ihtiyaç duyduğu öğrenildi. Damat adayının sağlığı ve yaşamı için oldukça önemli bir davranış sergileyen Esra Erol’un duyurusu sonrasında birçok kişinin Sayman’ın müşaade altında tutulduğu hastaneye kan vermek için gittiği öğrenildi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here