Paylaş

Kanal7’nin sevilen dizisi Emanet isminden oldukça söz ettiriyor. Dizinin hayran kitlesi gün geçtikçe büyürken diğer yandan da dizi hakkında yazılan yorumlar ve istekler büyüyor. İşte dizi hakkında yazılanlar!

 

Bir izleyici hayalindeki mutlu sonu şöyle aktarıyor:

Seher’i bulmanın mutluluğunu yaşayan Yaman, Seher’e sevgiyle bakar. Bu güzel geçen dakikalar Yusuf’un “Amca!” diyerek Yaman’a atlamasıyla sona erer. Bir an şaşkınlık geçiren Seher bu durum karşısında ne yapacağını şaşırır. Onları nasıl bulduğunu anlamayan Seher kendini yemek sofrasını kurarken bulur. Daha sonrasında Yusuf amcasına bir kardeşi olacağını söyler. Yusuf’un söyledikleri karşısında şaşa kalan Yaman, karısına döner ama Seher’de şaşkınlıklar içerisindedir. Kaçışı mutfakta bulan Seher elini kanına koyarak bebeğine korkmamasını, her şeyin yoluna gireceğini söyler.

Yaman mutfağa gelerek Seher’e benden ne kadar daha saklayacaktın diye sorar. Seher ise bu soru karşısında Yaman’a döner, bir şey söyleyemez ama çok kızgın ve kırgındır. Daha sonrasında ikimizin de istemediği bir bebeğin haberini neden vereyim ki der.  Sen istemesen de ben o çocuğu çok istiyorum der Yaman. Daha sonrasında Yaman çocuğu istemezsen doğurursun ve bana verirsin ben ona bakarım ve sende özgürce yaşarsın der. Bu olayların ardından Seher çok sinirlenir ve kızgınlığı geçene kadar Yaman Seher’i konağa götürür.

Yusuf’un da ikna etmesiyle Seher evlerine geri döner ama artık çok zordur. Çünkü Yaman’ın yaptığı her iyilik bebek için gibi algılanır. Üzerinden zaman geçsede Seher hala huzursuz olmaya devam eder. 

Seher’in doğumdan sonra evi terk etmeyeceğini düşünen Yaman her şeyi hazırlar. Daha sonrasında Seher verandadayken bir anda sancısı tutar. Hastaneye giden çifte doktor erken doğumun tehlikeli olacağını ve bebek ya da anneden birisinin seçmek zorunda olduklarını söyler. Yaman hemen karımı kurtarın der. 

Erken doğuma giren Seher çok sağlıklı bir şekilde uyanır Aynı şekilde bebekte çok sağlıklıdır. Doğumdan sonra duygularına hakim olamayan Seher sevgi dolu gözlerle kocasına bakar ve her şey yolunda mı, bebeğimiz iyi mi diye soran Seher kocasına seni çok seviyorum, bizi bırakmadığın için çok teşekkür ederim der. Kötü günleri geride bırakan çift çekirdek ailesiyle mutlu, huzurlu bir şekilde yaşamaya devam eder.

Mutlu son.

 

Diğer bir izleyici ise şunları söylüyor:

Yaman akıllı birisi dosyaları öğrendikten sonra onları iyice araştıracak. Seher’i iyi tanıyor ve ona tuzak kurduklarını anlayacak. Yaman hayatta çok şey yaşadı Seher’in başına gelenleri kesinlikle anlayacak, tek sorun bunları Seher’e söylemeyecek ve yine güven problemi yaşayacaklar. Birde ses kayıtları ortaya çıkacak ve böylelikle Ali ve Fırat yakınlaşacak.

Ayrıca izleyici seherin senaryosu Kiraz’a verilse yine Kiraz’a sinir olurdum bence sorun oyuncuda değil karakterde ama gün geçtikçe kirazın duruşunu beğeniyorum yorumunda bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here