Paylaş

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisinin özeti merak edilen konular arasında yerini aldı. 2021 yılında yayınlanan ilk bölüm ve Yaman’ın başına nelerin geleceği araştırılmaya başlandı. Emanet dizisinin 91. ve 95 bölümünün özetini merak eden seyirciler araştırmalarına başladı.

Emanet 91. ve 95. bölüm özeti tüyoları (11-15 Ocak)

Dizinin 90. bölümünde Yaman’ın hapse girdiğini ve sonrasında nelerin yaşanacağı seyircileri merak içerisinde bıraktı. Yaman’ın başına hapisteyken bir şey gelecek mi gibi soruların merak edildiği dizide Seher bu olaydan epey zarar gördü. Yusuf, sana emanet! Deyip çok sevdiği yeğenini Seher’e emanet eden Yaman, elleri kelepçeli şekilde hapse girerken, Seher’in akıttığı yaşları elleriyle silmek ister. Ağlamak kırımlı hayatta olduğu sürece sana yakışmaz dercesine. Ama hepsi boştur, şimdi sevenlerinden uzak ve zor bir hapishane süreci kendisini bekler.

Emanet dizisi 91. bölüm özeti tüyoları (11 Ocak Pazartesi)

Dizinin 91. Bölümü 11 Ocak 2021 Pazartesi günü en son kaldığı yerden ekranlarda olacak. Yaman’ın hapishane yaşamı oldukça ağır geçerken kimse Yaman’ın başına nelerin geleceğini akıl edemez. Ölmek ile kalmak arasında defalarca kalan Yaman bu zor günlerin üstesinden gelecek. Ancak seyircilerinde yürekleri ağızlarına gelecek. Seher’in önünde daha zorlu yollar belirecek. Çünkü Zuhal’la İkbal bu kez onu savunmasız ve Yaman’ın yokluğunu fırsat bilerek kıstıracaklar. Bu zor günlerde Seher’in nasıl bir hayat süreceği merak konusu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here