Paylaş

Çukur adlı dizinin geçen sezonunda başlangıçta konuk oyuncu olarak katılan ve daha sonrasında izleyiciler tarafından beğenilmiş ve çukur adlı dizinin konusunu bolca alevlendirmiştir. Barış Arduç tarafından canlandırılmakta olan Arık Böke karakteri dizide fırtınalar estirmiştir, diziyi yakından takip eden izleyiciler için ise keyifli bir altenatif haline gelmişti. Karakterin en çok dikkat çeken sahneleri ise Yamaç adlı karakter ile birlikte yer aldığı sahneler olmuş ve bu sahneler sosyal medya üzerinden de bolca kez tıklanmıştır. 12 Ekim tarihinde yayınlanan 99’ uncu bölümünden sonra yani 19 Ekim 2020’ de yayınlanacak olan 100’ üncü bölümünde diziden çıkacak. Arık Böke karakterinin ise ölümü silahtan çıkan birkaç mermi ile beraber olmuştur. 

Barış Arduç tarafından canlandırılmakta olan Arık Böke karakterinin Çukur dizisinden kurşun yiyerek öleceği ve böylelikle diziden ayrılacağı düşünülmektedir. Barış Arduç’ un dizide konuk oyunculuk yapması zaten çıkacağına işaret etmekteydi. Ekranların sevilen dizisi ve uzun bir süre izi kalacak olan Çukur adlı yapım ile oyuncu hayranlarına unutamayacakları bir performans sergilemiştir. Oyuncunun Çukur dizisinden ayrıldıktan sonra ise yeni bir yapım ile sözleşme imzalanacağı düşünülmektedir. Arık Böke karakterinin diziden çıkısı ise Çukur adlı diziye uygun bir şekilde kurşun yiyerek ölmesi ile gerçekleşecektir, tabii ki Böke Erdenet(Barış Arduç)’ un kurşun yiyerek diziden çıkması izleyicileri ve oyuncunun hayranlarını üzecektir.

Barış Arduç:

1978 senesinde İsviçre’ de gözlerini açmış ve ilerleyen yıllarda Türkiye’ ye dönmüştür. Türkiye’ ye dönmesinin ardından ise Ayla Algan atölyesinde oyunculuk sanatları üzerine dersler almıştır. Yakışıklı oyuncunun kamera karşısında ilk performansı ise Küçük Hanımefendi(2011) adlı dizi ile gerçekleşmiştir. Barış Arduç’ un yıldızının parlaması ise Kiralık Aşk(2015) adlı dizi ile olmuş ve kendine bolca hayran kitlesi oluşturmuş ve çoğu insan tarafından beğenilmiştir. Oyuncu en son Çukur dizisinde Arık Böke ile devleşmiş lakin diziden ölerek ayrılacak olan karakteri canlandırmıştır. Arık Böke’ nin ölümünden sonra ise işleri iyice kızıştıracak olan kardeşi Kulkan karakterler arasına dahil olacaktır.

Barış Arduç’un Tekrar Arık Böke Karakterini Canlandırma İhtimali:

 Arık Böke Erdenet bir daha ekranlara dönmeyecek gibi gözükmektedir. Karakterin diziden ayrılışı ölerek olduğu için bir daha karakterin Çukur dizisinde yer almayacağı düşünülmektedir, yani oyuncu ve karakter maalesef diziden tamamen ayrılacaktır. Yalnız geçtiğimiz bölümlerde dizide vurularak ölmüş olan karakterlerden biri olan Reşit Fazullah adlı karakteri canlandıran oyuncunun, diziye konuk oyuncu olarak katıldığını görmüştük. Yani Arık Böke Erdenet’ de küçük bir ihtimal bile olsa diziye konuk oyuncu olarak dönüş yapabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here