Paylaş

Show TV ekranlarında yayınlana Çukur dizisi izleyicileri dizinin İsmet karakterinin kim olduğunu ve onu canlandıran oyuncu Çağla Özavcı’nın hayatı hakkındaki detayları merakla araştırıyorlar.

Çukur dizisinin İsmet karakteri kimdir?

Yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk’Ün oturduğu Gökhan Horzum’un senaryosunu yazdığı Çukur adlı diziye  her geçen gün birbirinden yeni karakter dahil oluyor. Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan İsmet karakteri ve onu canlandıran oyuncu Çağla Özavcı hakkındaki detaylar dizinin izleyenleri tarafından merakla araştırılıyor.

Show TV erkanlarının reyting rekortmeni Çukur dizisinin, Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Rıza Kocaoğlu ve Perihan Savaş başrolleri paylaşıyor. Pazartesi akşamları izleyenlerini ekranın başına kilitleyen heyecan dolu Çukur dizisinin 125. Bölümünde Sen Anlat Karadeniz dizisinin Nazar karakterini canlandıran ve bu diziyle büyük bir çıkış yakalamayı başaran Çağla Özavcı Çukur dizisinin kadrosuna dahil olacak. Çukur dizisine yeni katılacak olan oyuncu Çağla Özavcı’nın canlandıracağı İsmet karakteri hakkındaki herhangi bir bilgi yok fakat amcanın kayıp kızı olacağı yönünde iddialar dolaşmakta.

Çağla Özavcı kimdir?

Çağla Özavcı, 18 Mart 1991 tarihinde İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. 30 yaşında olan güzel oyuncunun boyu 1.67 cm kilosu ise 50 kg’dır. Güzel oyuncu İzmirli olup Balık burcudur.  Eğitimini Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi Sahne Sanatları Bölümünde tamamlamıştır. 2015 senesinde ekranlarda yer alan O Hayat Benim dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Özavcı, bu dizinin ardından Acı Aşk, Sen Anlat Karadeniz ve Kalbimdeki Deniz adlı dizilerle oyunculuk kariyerini devam ettirmiştir. Yeni sezonda isse Çukur adlı dizinin İsmet karakteriyle kamera karşısına geçecektir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here