Ana Sayfa Televizyon Çukur dizisine yeni dahil olan isim Aras Bulut İynemli oldu

Çukur dizisine yeni dahil olan isim Aras Bulut İynemli oldu

Show TV ekranlarının yeni dizisi Çukur'un yayınlanmasına kısa bir süre kala diziye yeni bir ismin daha dahil olduğu öğrenildi!

981
0
Paylaş

Dizi sektörü, televizyon kanallarının izlenme başarılarınd aoldukça etkili olan bir alandır. Bu alanda sanatçılar oyunculuklarını icra ederken aynı zamanda çarpıcı senaryolar izleyicilerin beğenisini toplamaktadır. Bu da kanala haliyle çok iyi bir reyting başarısı ve bu reyting başarısına paralel olarak da reklam kazancı sağlamaktadır. Çekilen diziler, devamlılıkları ve dikkat çekiciliği devam ettiği sürece, izleyiciler de sıkı takipçiler haline gelmekte ve kimi zaman yıllarca devam etmektedirler. Bu anlamda Türkiye’de de izleyenlerin asla vazgeçemedikleri ve izlenme rekorları kıran diziler ekranlara gelmiştir. Yakından baktığımızda, Türkiye’de dizi sektöründe özellikle ünlü oyuncuların ve sanatçıların ekranlarda yer aldığını fark ederiz. Kanallar bu noktada aslında çok önemli bir araştırmaya dayanarak, ünlü isimleri karakterlere büründürmektedir. Bu araştırma, ünlü isimleri takip eden ve seven kişiler, onşarın yer aldıkları dizileri de sıklıkla takip etmektedirler. Bu anlamda Türkiye’de yayınlanan dizi projelerinin birçoğunda -özellikle de başarılı olan yapımlarda- başka dizilerde ünlenmiş olan isimler ile birlikte, başka sektörlerde ün yapmış olan isimleri de sıklıkla görürüz.

Türk dizi sektörü son yıllarda önemli yollar kat ederek büyük başarılara imza atıyor. Dünyanın bir çok bölgesinde özellikle orta doğu ülkelerinde sıkı takipçiler ve hayran kitlelerine ulaşan Türk dizileri ülkenin tanıtımı açısından büyük rol oynuyor. Çünkü bu ülkelerde de hem Türk kültürüne hem de beğeni toplayan Türk oyuncularına çok özel bir ilgi vardır. Özellikle de Türk dizilerindeki toplumsal kültür, bu ülkelerdeki kültüre Avrupa ülkelerine göre daha yakın olduğundan, Orta Doğu bölgesindeki dizi takipçileri Türk dizilerini tercih etmektedirler. Özellikle geçtiğimiz yıl ekranlara gelen İçerde dizisi, dünya çapında bu yönden çok büyük başarı elde etmişti ve dizi birçok orta doğu ülkesinde de yayınlanmaya başlamıştı. Bu ülkeler kanallardan telif hakkı satın alarak yayınlama hakkı elde edebilmektedirler.

ÇUKUR DİZİ İLE GERİ DÖNÜYOR

Show TV’nin beğeni toplayan İçerde dizisinin geçtiğimiz sezon final yapmasından sonra kanal yeni çalışma için kolları sıvadı. Bu kapsamda Çukur adlı yeni dizinin tanıtımlarını yayınlayan kanal, İçerde dizisinden yakından tanıdığımız Aras Bulut İynemli’nin yeniden karşımızda olacağının sinyallerini verdi. Yakışıklı oyuncunun sıkı takipçileri Çukur dizisini de muhtemelen aksatmayacaklar.

Sevilen oyuncu Aras Bulut İynemli’ye Çukur dizisinde eşlik edecek olan bir isim ise resmi olarak açıklandı. Dizi de Kurtlar Vadisi’nden de yakından tanıdığımız Muro karakterini canlandıran Mustafa Üstündağ’ın yer alacağı öğrenildi. Kadroya henüz katılan Mustafa Üstündağ yine izleyenlerin beğenisini toplayacak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here