Ana Sayfa Televizyon Çukur Dizisi Kadrosuna Perihan Savaş’ı da Başrolde Dahil Etti

Çukur Dizisi Kadrosuna Perihan Savaş’ı da Başrolde Dahil Etti

Yakışıklı oyuncu Aras Bulut İynemli'ni yeni dizisi zengin kadrosuyla dikkat çekiyor. İlk bölümden izleyicileri ekrana kilitleyen dizi, kadrosuna Perihan Savaş'ı da dahil etti.

1388
0
Paylaş

 

Türkiye’de son yıllarda gelişen dizi sektörü ile kaliteli yapımlar çıkmaya devam ediyor. Dünyanın birçok ülkesinde izlenme rekorları kıran Türk Dizileri önemli bir başarı elde etmiştir.

İzleyicilerin sıkı takipçisi olduğu yakışıklı ve başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli, İçerde dizisindeki başarılı performansı ile göz doldurmuştu. Başarılı oyuncu şimdi de Çukur dizisi ile ekranlara dönecek ve hayranlarını sevindirecek. Ülkemizde ve dünyada çok geniş bir hayran kitlesine sahip olmayı başaran Aras Bulut İynemli, Çukur dizisinde Yamaç karakterine can veriyor. Aras Bulut İynemli’nin baş rolü paylaştığı diğer isim ise Sena karakterine can verecek olan Dilan Çiçek Deniz.

Konu olarak İstanbul’un en sorunlu mahallelerinden olan Çukur Mahallesinde geçen dizi mahalleyi yönetim altında tutan bir aile üzerine geçiyor. Bu ailenin en büyük düşmanları uyuşturucu satıları. Mahalleye dadanan uyuşturucu satılarını püskürtmeye çalışırken, çete ailenin pes ettiğini düşünürken, ailenin yıllar önce kendi hayatını kurmak üzere mahalleden ayrılmış olan oğulları Yaman’ın mahalleye geri dönmesi ile maceralar başlar.

Televizyon sektöründe başarılı yapımlara imza atmış olan Ay Yapım, Çukur dizisi ile de ilk bölümlerden ciddi bir seyirci kitlesi yakalamış durumda. Gökhan Horzum’un senaryosunu, Kerem Çatay ve Pelin Diştaş Yaşaroğlu!nun yapımcılığını üstlendiği, Sinan Öztürk ve Özgür Sevimli’nin yönettiği dizi pazartesi günleri saat 20:00 da SHOW TV de ekranlarınıza gelecek. Dizinin kadrosu ise şöyle: Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ve usta oyuncu Ercan Kesal ile güçlü bir kadro ile karşımızda. Diziye son olarak güçlü oyunculuk performansı ile Perihan Savaş dahil olmuştur. Perihan Savaş dizide Sultan isminde eşine, çocuklarına ve geleneklerine bağlı bir kadını canlandıracak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here