Paylaş

Kanal D’de yaz dizisi olarak başlayıp sezona devam eden Çatı Katı Aşk dizisinden hayranlarını üzen haber geldi. Cumartesi akşamlarını renklendiren dizi için yapım ekibi final kararı aldı.

Çatı Katı Aşk neden finalyapıyor?

Kanal D’de yayınlanan ve Ezgi Şenler, Furkan Andıç gibi oyuncuların başrolünde olduğu dizi için final kararı alındı. Dizi ilk bölümlerde iyi geri dönüşler alsa da reytingleri yavaş yavaş düşmeye başlamıştı. Dizinin ana karakterlerinden biri olan Ezgi Şenler’in diziden ayrılmasıyla Şenler’in hayranları da diziyi izlemeyi bırakarak reytingleri düşürdü.

Ezgi Şenler diziden ayrılında yerine Furkan Andıç’ın en yakın arkadaşı Selin Şekerci getirildi. Şekerci, her ne kadar eğlenceli bir karaktere hayat verse de bu da diziyi ayakta tutmaya yetmedi. Cumartesi günleri yayınlanan dizi böylece günün en az reyting alan dizisi olarak düşük reklam geliri ile de kanala zarar vermeye başladı.

Mia Yapım ise diziye daha fazla emek vermekten vazgeçerek başka projelere yönelmeyi tercih etti. Çatı Katı Aşk dizisi yapımın ve kanalın kararı ile 16.bölümde final yaparak ekran serüvenini tamamlayacak.

Çatı Katı Aşk dizisi final bölümü ile 24 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de son kez izleyici karşısına çıkacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here