Paylaş

Camdaki Kız dizisi yeni sezon hazırlıklarına başladı. Dizinin yeni sezonunda yer alacak isimler belli oldu. Dizinin takipçileri yeni sezonda Hayri’ye ne olacağını ve Hayri karakterine kimin hayat vereceğini merak ediyor. Yeni sezon yaklaşırken Hayri’nin eşi rolünde olan Türkan karakterini canlandıracak isim de belli oldu.

Hayri karakterini kim canlandırıyor?

Hayri karakterine ya Cihangir Ceyhan ya da Erkan Kolçak Köstendil hayat verecek. Gündemde olan bu iki isimden biri teklifi kabul ederek yeni sezonda Hayri rolü ile ekranlara gelecek. Önceleri Çukur dizisinde oynayan Cihangir Ceyhan ile Erkan Kolçak Köstendil, sert mizaçlı bir karakter olacağından oyuncunun da ona göre seçileceğini biliyor.

Nurgül Yeşilçay Camdaki  Kız yeni sezonda!

Nurgül Yeşilçay’ın Camdaki Kız dizisinin yeni sezonunda Türkan karakterine hayat vereceği düşünülüyor. Habere göre Nurgül Yeşilçay’ın yeni sezon için anlaşma sağladığı öne sürülse de henüz böyle bir gelişme yaşanmadığı iddia edildi. Camdaki Kız dizisinin yeni sezonunda yer alacak oyuncuların ilerleyen günlerde belli olacağı düşünülüyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here