Paylaş

Camdaki Kız Hayri karakteri kimdir?

Oyuncunun gerçek ismi Feyyaz Şerifoğlu’dur. En son Kırmızı Oda dizisinde Can karakterini canlandırmıştır. O Ses Türkiye yarışmasına katılmış ve orada söylediği şarkı ile single çıkarmıştır. Dizide oldukça başarılı bir oyunculuk sergileyerek herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Dizi de Nalan’ın şoförü ve ikinci eşi olarak yer alacak. 

Feyyaz Şerifoğlu kimdir?

30 yaşında ve bekardır. 1,75 boyu olan oyuncu, Rize doğumludur. Ajda Pekkan’ın vokalistliğini yapmaktadır. Hem oyunculukla hem de şarkıcılıkla ilgilenmektedir. İnstagram hesabı ; @feyyazserifoglu’dur. 

Feyyaz Şerifoğlu, Camdaki Kız isimli dizi de Hayri karakterine hayat verecektir. Balık burcudur. 

Hayri kimdir?

Camdaki Kız dizisi gerçekte yaşanan olayları aktaran bir dizi olarak karşımıza çıkmaktadır. Dizi seyircilere dram ve yaşam şartlarının yanı sıra psikolojik anlamda destekler vermeyi amaçlıyor. 

Feyyaz Şerifoğlu eğitimi nedir?

Tekirdağ’da tekstil mühendisliği okuyan Şerifoğlu, bu bölümde kariyer yapmayı tercih etmemiştir. Vokalist olarak hayatına devam etmeyi tercih etmiştir. Daha sonra O Ses Türkiye yarışmasına katılarak, single çıkarmıştır. Oyunculuğu ile de başarı gösteren Şerifoğlu, kariyerine hem şarkıcı hem de oyuncu olarak devam etmektedir. 

Feyyaz Şerifoğlu fiziksel özellikleri

30 yaşında ve bekar olan oyuncu 1,75 boyunda ve 73 kilodur. Balık burcudur. Burcunun özelliklerine tamamen sahiptir. Sosyal ağların çoğunu aktif olarak kullanmaktadır. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here