Paylaş

Ekranların yeni dizisi olan bir zamanlar Kıbrıs dizisi, son dönemlerin en çok dikkat çeken yapımları arasında yer alıyor. Türkiye’nin devlet kanalı olan TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizinin milyonlarca hayran kitlesi bulunuyor. İzleyiciler bir zamanlar Kıbrıs dizinin reyting sonuçlarını merak ediyor.

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Reyting Oranları

1 Nisan Perşembe akşamı TRT 1 ekranlarında ilk bölümüyle yayınlanacak olan bir zamanlar Kıbrıs dizisinin fragmanları birçok kişi yetkileri. İzleyiciler fragmanları izledikten sonra dizinin bir an önce başlaması gerektiğini düşünüyor. Dizi önümüzdeki hafta Perşembe günü saat 20:00’da ekranlara gelecek. Dizinin izlenme oranları ortaya çıktığı zaman haber sitemizden sizlerle paylaşacağız.

Bir zamanlar Kıbrıs dizisinin oyuncularına bakacak olursak, dizinin oyuncu kadrosunda gerçekten çok önemli ve tecrübeli isimler bulunuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda deneyimli oyuncuların yer alması izleyicinin de dikkatlerinden kaçmadı. Oyuncularıyla ve konusuyla birlikte dizinin büyük bir reyting oranına ulaşacağını düşünüyorum.

Bir Zamanlar Kıbrıs Oyuncu Kadrosu

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin oyuncu kadrosuna bakacak olursak, Emre Törün, Bade Arazlı, Nebil Sayın, Hakan Güner, Ahmet Sömers, Hasan Küçüktekin, Miray Akay, Devrim Saltoğlu, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir, Pelin Karahan, Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu gibi önemli, başarılı ve çok tecrübeli oyuncular bulunmaktadır.

Adından da anlaşılacağı üzere bir zamanlar Kıbrıs dizisinde, Kıbrıs’ta yaşayan Türklerin hayat mücadelesi konu ediniyor. Bir zamanlar Kıbrıs Türkleri gerçekten çok büyük bir zülüm altındaydı. Dizinin amacı Kıbrıs’taki Türklerin yaşadığı olumsuz durumları izleyiciye aktarmak olacaktır.

Bir Zamanlar Kıbrıs Konusu

Bir zamanlar Kıbrıs dizisinin oyuncu kadrosuna, hikayesine, konusuna, yönetmenine, senaristine ve yayınlandığı kanala bakacak olursak dizinin gerçekten tutma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Öyle ki dizinin fragmanları bile büyük beğeni topladı. Yaptığımız araştırmalar ve edindiğimiz bilgiler neticesinde bir zamanlar Kıbrıs dizisinin tutacağını düşünüyorum.

Yaptığımız bu haberin içeriğinde ekranların yeni dizisi olan bir zamanlar Kıbrıs değil senin nasıl bir dizi olacağı yönünde açıklamalarda bulunduk. Dizi yayınlanmaya başladıkça reyting sonuçlarını buradan sizlerle paylaşacağız. Bir zamanlar Kıbrıs dizisi ile ilgili herhangi bir yorumda bulunmak istiyorsanız aşağıda bulunan yorum kısmından bizlerle ve oyuncularla paylaşabilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin çok büyük sükse yapacağı düşünülmektedir. Bundan dolayı dizinin yapımcıları bu diziyi çok önemsiyor. Konusu itibariyle milyonları ekranlara bağlayacağı düşünülen Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi henüz yayın hayatına başlamadığı halde milyonlarca kişinin dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Herkes dizinin fragmanlarını izliyor. Bundan dolayı izleyiciler arasında oldukça popüler bir dizi haline geldi. Dizinin uzun bir süre boyunca yayın hayatına devam edeceği düşünülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here