Paylaş

Türkiye’nin en sevilen Talk Show programlarından biri olan Beyaz Show , 1996 senesinden 5 Mayıs 2018 tarihine kadar devam etmişti. Beyazıt Öztürk programla ilgili açıklamada bulundu.

Beyazıt Öztürk programın ardından O Ses Türkiye’de juri olmuştu. Buradaki espirili tavırlarıyla beğenileri toplamıştı. Annesine giderken bir magazin programının mikforonuna takıldı. Öztürk, Beyaz Show’un çok özlendiğini yakın bir tarihte tekrar ekranlara döneceğini dile getirdi.

Şu an pandemiden dolayı çok net konuşamadığını dile getirdi. Pandeminin seyrine göre daha net konuşacağını dile getirdi.  Beyaz Show eğer ekranlara gelirse ya TV 8 de ya da Exxen’de olması beklenmektedir.

Beyazıt Öztürk

Beyazıt Öztürk 12 Mart 1969 tarihinde Bolu’da doğdu. Baba tarafından gürcü ,anne tarafından bulgar göçmenidir. Babası polis olduğundan dolayı farklı illerde eğitimlerini tamamlamıştır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Seramik ve Heykel bölümü mezunudur. Okumaya devam sırada radyo programlarıyla ilgilendi.  Hatta lisanslı basketbol oyuncusudur. Beyaz Show programıyla tüm dikkatleri çekmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here