Paylaş

2. sezonunda Benim Adım Melek dizisinin kadrosuna yeni oyuncular katılmış durumda. Benim Adım Melek dizisinde genç oyuncumuz Sinem Karel Gürtekin Ulvi Kahyaoğlu’nun hayat verdiği Kerem karakteriyle birlikte olarak diziye dahil oldular. Benim Adım Melek dizisinin ikinci sezonunda oyuncu kadrosuna Sinem Karel Gürtekin’in birlikte Halil İbrahim Kurum’da dahil oldu. Dizideki heyecan yeni oyuncularla beraber iyice arttı.

Benim Adım Melek Aslı Kimdir?

Aslı, Kerem ile tesadüfen tanışan ve Kerem’in enerjisini seven güzel bir kızdır. Kader, Aslı’yla Kerem’i habire buluşturmaya çalışınca Aslı, en sonunda Kerem’e numarasını vermektedir. Aslı, Almanya’da doğup büyümüş, ancak Almanya’dan Türkiye’ye dönerek yerleşmeye karar vermiştir. Aslı, Defne ile parkta Kerem’i görünce birden Defne’nin Kerem’in kız arkadaşı olduğunu düşünür ama suçlu durumuna düşen Kerem Defne benim ikiz kardeşim der ve olayların üstünü örter. Bu olay Defne’nin dikkatinden kaçmaz. Defne ise Aslı ile Kerem’i birbirlerine çok yakıştırmaktadır.

Sinem Karel Gürtekin Kimdir?

Sinem Karel Gürtekin 4 mart 1994 senesinde Mersin’de doğmuştur. Nişantaşı Üniversitesinde oyunculuk ve iletişim bölümünü okuyan Sinem Karel Gürtekin 174 boyu ve 54 kg’dır. Oyunculuğa başlamadan önce sunuculukla uğraşan Sinem Karel Gürtekin ilk olarak Yalan Dünya dizisiyle ekranlara gelmiştir. Sinem Karel Gürtekin’in son rol aldığı dizi ise Kanatsız Kuşlar dizisi olmuştur ve dizi de Emel karakterine hayat vermiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here