Paylaş

Aşkın Tarifi dizisi Naz karakteri

Aşkın Tarifi isimli dizinin başrol karakterlerinden bir tanesi de Naz karakteridir.  Güzelliğiyle dikkat çekecek olan Naz Soyluer karakteri, kebap ustası olan Fırat’ın dizideki partneridir. Fırat’ı kendisine aşık eden Naz Soyluer karakteri ile Fırat karakterinin yaşadığı aşk seyirci tarafından da oldukça beğenilecek gibi duruyor.

Aşkın Tarifi dizisi Naz kim?

Aşkın Tarifi isimli dizide Naz karakterini canlandıracak olan isim güzel oyuncu Serra Arıtürk olacak. Güzel sesi ve gitar çalması ile tanınan güzel isim Serra Arıtürk şimdi ise televizyon ekranlarında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Güzel oyuncu Serra Arıtürk, 22 Haziran 1998 İstanbul doğumludur. İlkokul yıllarında gitar ile tanışan Arıtürk, müzik alanında da kendisini fazlasıyla geliştirmeyi başarmıştır. Oyuncu gitar konusunda Hüsrev İsfendiyaroğlu’ndan eğitim alarak kendini geliştirmiştir. Lise eğitimini tamamladıktan sonra da profesyonel olarak şarkı söylemeye başlamıştır. Üniversite eğitimini Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi’nde tamamlayan güzel isim, Boğaziçi Caz Korosu ekibinde bir dönem yer almıştır. Müzik ile çok yakın bir ilişkisi olan güzel isim, 2019 senesinde Kendimi Bilmeden adlı şarkı ile uzun bir süre gündemde yer almıştır.

Serra Arıtürk hangi dizilerde yer aldı?

Küçük yaşlarından bu yana daha çok müzik ile ilgilenmiş olan Serra Arıtürk, daha önceden herhangi bir dizi veya filmde rol almamıştır. Oyuncu, yaz aylarında ekranlara gelecek olan Aşkın Tarifi isimli dizide canlandıracağı Naz karakteri ile ilk defe oyunculuk deneyimi yaşamaya hazırlanıyor.

Serra Arıtürk resmi ınstagram hesabı

Serra Arıtürk, sosyal medya platformunda da hem güzelliği ile hem de yer aldığı projeler ile dikkatleri üzerine çeken bir isim. Serra Arıtürk’ün resmi ınstagram hesabında 173 gönderisi ile 134.000 kişiden fazla da takipçisi yer alıyor. Yer aldığı projeler ile günlük yaşamına dair fotoğraflarını sürekli olarak resmi ınstagram hesabından paylaşan güzel oyuncunun hesabını yakından incelemeyi isteyenler için, Serra Arıtürk’ün resmi ınstagram hesabı: @sariiturk

Serra Arıtürk’ün sevgilisi var mı, yok mu? Serra Sarıtürk’ün sevgilisi kim?

Aşkın Tarifi isimli dizide Kadir Doğulu’nun partneri olacak olan Serra Arıtürk’üün özel hayatı da oldukça merak ediliyor. Birçok kişi Serra Arıtürk’ün sevgilisinin olup olmadığını ve varsa kim olduğunu merak ediyor. Güzel ismin, youtuber olan Berkcan Güven ile bir ilişki yaşadığı biliniyor. Fakat Serra Arıtürk, resmi ınstagram hesabı üzerinden sevgilisi Berkcan Güven ile beraber hiçbir paylaşım yapmamakta.

Aşkın Tarifi dizisi Naz karakterinin dizileri

Aşkın Tarifi isimli dizinin başrol karakterleri arasında yer alan Naz karakterinin dizide kullandığı kıyafetlerde oldukça merak ediliyor. Aşkın Tarifi isimli dizi Kanal D ekranlarında yayın hayatına başladığında da güzelliği ile adından söz ettirecek olan Naz karakterinin, dizide giyeceği elbise, etek, gömlek, ceket, pantolon, kemer, kaban, mont gibi tüm kıyafetleri detayları ile sizlerle paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here