Paylaş

Fox TV ekranlarından yayınlanan ve milyonlarca kişi tarafından sevilerek takip edilen aşk mantık intikam dizisi beğeniyle izleniyor. Ekranların en çok izlenen dizileri arasında bulunan Aşk Mantık İntikam dizisi tüm heyecanıyla devam ederken eski defterler açılıyor. Aşk Mantık İntikam dizisinde Ozan ile Esra’nın aşkı herkesi şaşırttı.

Aşk mantık intikam dizisinde Esra ile Ozan’ın aşkı ekranlara damga vurdu. Daha önce yapmış oldukları evlilikler yeniden gün yüzüne çıktı. Dizinin önümüzdeki bölümünde neler yaşanacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor.

Ozan ve Esra Barışacak mı?

Ozan ile Esra dizinin son bölümünde evin çatısında bulunan odada kilitli kaldılar. Bu sırada Çağla odaya gelerek büyük bir şoka uğradı. Bundan dolayı herkes büyük bir gerilim yaşar. Ozan, Esra’ya karşı boş değildir. Esra da ozana bazı hisler besliyor.

Aşk Mantık İntikam Yeni Bölüm Fragmanı

Aşk mantık intikam dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmana göre altıncı bölümde ilginç olaylar bizi bekliyor. Ozan ile Esra’nın barışıp barışmayacağı merak ediliyor. Herkes bu ikiliyi birbirine çok yakıştırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here