Paylaş

Bir zamanlar Kanal D ekranlarında yayınlanan efsane dizi Aşk-ı Memnu yayınlanmış olduğu zamanların en fazla izlenilen diziler arasındaydı. Başrollerini Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı sevilen dizi tekrar bölümler ile sevenlerinin karşısına çıkacak.

Zerrin Tekindor, Hazal Kaya, Nebahat Çehre, Selçuk Yöntem gibi deneyimli oyuncularında rol aldığı dizi hem oyuncu performansı hem de senaryosunu sürükleyici olmasıyla halen günümüzde izlenilenler arasında.

Halit Ziya Uşaklıgil2in romanından uyarlanarak televizyona taşınan dizi Türkiye’nin varlıklı ailesinde yaşanan entrika ve olayları konu ediniyor. Adnan Bey çok sevdiği karısını kaybetmesinin ardından iki çocuğu Nihal ve Bülent’le yaşıyordur. İkinci evliliğini kendinden yaşça küçük olan Bihter’le yapar. Ardından Bihter ve Behlül’ün arasında yaşanan yakınlaşma ve çevrelerinde dönen olaylar anlatılmaktadır.

Peki fenomen ve popüler dizi Aşk-ı Memnu Tekrar Bölümleri Hangi Kanalda hangi günler Yayınlanıyor? Saat kaçta ve hangi günde yayınlanacak.

Bir yasak aşk öyküsü Aşk-ı Memnu hafta içi her gün saat 16:00’da Kanal D ekranlarında gösterilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here