Ana Sayfa Televizyon Arka Sokaklar Selin öldü mü? Dizinin sevilen karakteri Oya Okar diziden neden...

Arka Sokaklar Selin öldü mü? Dizinin sevilen karakteri Oya Okar diziden neden ayrıldı

Arka Sokaklar yayınlanan son bölümü ile tansiyonu yükseltti! Dizinin sevilen karakterlerinden olan Selin, boğulma tehlikesi ile karşı karşıya! Güzel oyuncu ekranlara veda mı edecek?

3495
0
Paylaş

2006 yılından bu yana Kanal D’de yayınlanmakta olan, herkesin ilgiyle takip ettiği Arka Sokaklar dizisi nefeslerin tutulduğu bir bölümle akıllarda soru işareti bıraktı. Dizinin sevilen ismi Selin, yayınlanan son bölümde denizde boğulma tehlikesi ile karşı karşıya gelerek akıllara Selin Demirci karakterini canlandıran Oya Okar’ın senaryo gereği ölerek ekranlara veda edip etmeyeceği sorusunu getirdi.

Mesut kurtarabilecek mi?

Denizde boğulan ve nefes almakta zorlanan Selin’e ilk müdahaleyi Mesut Komser yaptı. Yayınlanan son bölümde konunun ucu açık bırakılarak karakterin ölüp ölmeyeceği ise bir soru işareti olarak akıllarda yer etti. Selin hayranları rahat bir nefes alabilir! Selin karakteri ölmedi, Oya Okar bir sonraki bölümde dizide yer almaya devam edecek. Arka Sokaklar heyecanı kaldığı yerden devam etmeyi sürdürecek.

Yönetmenliğini Orhan Oğuz, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği ve Erler Film tarafından yayınlanmaya devam eden Arka Sokaklar dizisi, 2006 yılından beri yayın hayatına devam ederek Türk izleyicisinin vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir. Dizide İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıra dışı maceraları ve aile yaşamları konu alınıyor. Yeni bölümlerinin Kanal D’de halen yayınlanmaya devam ettiği dizinin eski bölümleri de akşam üzeri yine aynı kanalda yayınlanmaktadır.

Oya Okar kimdir?

1986 yılında İstanbul’da doğan Okar, lise öğrenimini güzel sanatlar lisesinde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi  Devlet Konservatuvarı Oyunculuk bölümününden mezun olmuş ve yine bu üniversitede yüksek lisans eğitimini gerçekleştirmiştir. Bir röportajında kendisine oyuncu olmasaydı seçeceği meslek sorusu sorulduğunda kendisi müzik alanında kariyer yapmak isteyebileceğini söylemiştir. Kendisinden küçük bir erkek kardeşi olan Oya Akar’ın annesi doktordur.

Ekranlarda ilk kez Şöhret dizisinde canlandırdığı Gülçin karakteri ile beraber yer almaya başlayan Oya Okar, sonrasında yine popüler Türk dizilerinden biri olan Doktorlar dizisinde yer alarak ismini iyice duyurmuş oldu. 2010 yılında ilk kez tiyatro sahnesine de çıkan güzel aktris, henüz hiçbir filmde oyunculuk yapmamıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here