Paylaş

Show TV ekranlarında başlayacak olan ‘Alev Alev’ dizisi ile ilgili ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Üç kadının hikayelerinin anlatılacağını dizinin ilk fragmanının yayınlanmasından sonra oyuncu kadrosu da netleşti. Dizide Demet Evgar, Hazal Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Berkay Ateş ve Zuhal Olcay gibi oyuncular yer alıyor. Alev Alev dizisinde Dilan Çiçek Deniz’in canlandıracağı Rüya karakteri dizinin kilit isimlerinden biri oluyor.

Alev Alev dizisi Rüya kimdir?

Alev Alev dizisinde Rüya karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Dilan Çiçek Deniz’dir. Çukur dizisindeki performansıyla kendine hayran bırakan oyuncu, 28 Şubat 1995 yılında Sivas’ta doğmuştur. Öğretmen çiftin kızı olarak dünyaya gelen Deniz, lise yıllarında tiyatro eğitimi almıştır. Ege Üniversitesi’nde Turizm Rehberliği bölümünde okurken, karşılaştırmalı Edebiyat bölümüne geçiş yapmıştır.

Dilan Çiçek Deniz, oyunculuk kariyerine 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile başlamıştır. 2014 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasında 2. olan Deniz, Bodrum Masalı dizisinde başrol oynayarak adını duyurmuş ve daha sonra Çukur dizisinde Sena karakterini canlandırarak kariyerinde zirve yapmıştır.

Oyunculuğunun yanı sıra modellik yapmaya da devam eden Dilan Çiçek Deniz, 2015 yılında Miami’de düzenlenen Kainat güzellik yarışmasında ülkemizi temsil etmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here