Paylaş

Akrep dizisi seyircilerle ekranlarda buluşmaya devam ediyor. İlk bölümü 11 Aralık yayınlanan Akrep dizisi seyircilerin gözdesi haline gelmeyi başardı. Bunun sebeplerinden biri ise başroldeki Perihan Emgen karakterini Demet Akbağ ile hayat bulmasıydı.

Dizide oyuncu kadrosundaki başarılı ve genç oyunculardan meydana gelmesi de dikkat çekiyor.

Akrep dizisi Hacer kimdir?

Hacer karakterini Demet Gül canlandırıyor. 1982 yılında Almanya’da doğan oyuncu Otto- Falckenberg- Schule München Sahne Sanatları Performans bölümünü okudu. Almanya’da oyunculuk tecrübelerini kazandı.

Türkiye’de Ulan İstanbul dizisinde Maşuka’ya hayat verdi. Arka Sokaklar, Aşk Laftan Anlamaz, Demet Gül 8 Saniye, Küçük Esnaf, Müthiş Bir Film gibi dizi ve film yapımlarında yer aldı.

Yetenekli oyuncu Demet Gül şimdi ise Akrep dizisinde Hacer karakterini canlandırıyor. Akrep Hacer kimdir?

Akrep dizisindeki Hacer Emgen ailesinde hizmetçi olarak çalışmaktadır. Ailedeki varlığıyla içlerinden biri gibi olan Hacer Perihan Hanım’ın da yakın sırdaşıdır.

Hacer aileyle yakınlığından dolayı ailede olan bir olayda kendisi de etkilenmektedir.

Emgen ailesinin Bena’sı hayatını kaybeder ve bundan Hacer de etkilenir. Bena’nın intihar ettiğine inanmayan Hacer bunu kanıtlayacak delili de yoktur ve kendini kötü hssetmektedir. Asıl Bena’yı öldüren kişi ise Ferda’dır.

Hacer için zorlu günler yakındadır. Bir yandan Emgen ailesinin moralini düzeltirken ve evişleriyle uğraşırken bir  yandan katilin peşine düşmektedir.

Bakalım Bena’nın intihar ile ölmediğini kanıtlayıp Ferda’nın cinayetini gün yüzüne çıkarabilcek mi? Yeni bölümlerinde neler yaşanacağını göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here