Paylaş

ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan mini dizi Akıncı dizisinin kıyafetlerini ve aksesuarları vatandaşlarımız tarafından en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Dizideki kıyafetler, kostümler, karakterler, ayakkabılar, çantalar ve takılar gerçekten birbirinden ilginç.

Akıncı Dizisindeki Fatih’in Kıyafetleri

Lisede görev yapan bir tarih öğretmenini canlandıran Fatih, zaman zaman derslerini dışarıda işlemektedir. Erkek kardeşi, kız kardeşi ve annesiyle aynı evde yaşayan Fatih’in evinde bekar olan teyzesi de vardır. Aynı zamanda polis olan Kemal ile evli olan bir teyzesi de onlara yakın oturmaktadır. Bu kadınlar gündüzleri restoran işletmektedirler. Dükkanın karşısında da kiraya verdikleri bir daire vardır.

Akıncı Dizisindeki Beyza’nın Kıyafetleri

Beyza’nın kız kardeşi vardır ve konservatuar okumaktadır. Murat ise Beyza’nın küçük erkek kardeşidir ve Fatih’in sınıfında öğrencidir. Fatih’in babası geçmişte askerdi ve Fatih daha küçükken şehit oldu. Babasının bu şekilde şehit olduğunu bilen Fatih hep asker olmak istedi fakat sonra vazgeçti.

Akıncı Dizisindeki Orhan’ın Kıyafetleri

Orhan, Fatih’in babasının arkadaşıdır ve ona tüm aile sırlarını anlatacaktır. Buna göre Fatih’in ailesi, Fatih Sultan Mehmet’in akıncı askerlerine dayanan bir geçmişe sahiptir. Bu ailenin tüm erkekleri İstanbul’u korumaya yemin etmiştir. Orhan Fatih’i eğitmeye başlar ve Akıncı isimli maskeli kahramana dönüşmesini sağlar. Akıncı şehri ve ülkeyi korumak için herkesle mücadele eder. Polis de onun peşindedir.

Akıncı Dizisindeki Cevdet’in Kıyafetleri

Cevdet ise çok zengin bir iş adamıdır. Ancak o uluslararası silah kaçaklığı yapan biridir. Eşi öldü ve Nergis ile evlendi. Nergis yaptığı bu işi kaldıramadı ve Cevdet’ten ayrılma kararı aldı. Cevdet’in taş tasarımıyla uğraşan bir erkek kardeşi vardır. Ayrıca bir kız kardeşe sahiptir.

Akıncı Dizisindeki Nergis’in Kıyafetleri

Nergis işinde çok başarılı bir haber muhabiri olarak çalışmaktadır. Onun kameramanı ise Taner’dir. Taner aynı evde sevgilisiyle birlikte yaşamaktadır ve tam üç yıldır Akıncı’yı aramaktadır. Kamera çekimi yaparken ABD konvoyunu çekmek ister. Akıncı ise oradadır. Bu sırada Taner’in canı tehlikeye düşer ve Akıncı onu kurtarır. Nergis terfi beklediği sırada işten çıkarılmıştır. Babası onun işten çıkmasını istemiştir. Bundan dolayı Taner ve kız arkadaşını da alıp işten çıkar. Ellerindeki kıt imkanlarla bir mahallede ev kiralarlar. Dairenin sahibi ise Fatih’in annesidir.

Akıncı Dizisindeki Kemal’in Kıyafetleri

Dizide bir polisi canlandıran Kemal, Akıncı ile birlikte silah kaçakçılığı adına mücadelesini sürdürürken, aynı birime Komiser Cüneyt atanır. Akıncı’nın görüntülerinin televizyonda görülmesinin üzerine Kemal hemen haberci Nergis’i sorgulamaya alır. Babası da Akıncı’nın görüntülerini çektiği için kızı Nergis’in hayatının tehlikede olduğunu düşünür ve onun işten çıkmasını sağlar. Nergis ise bu durumu kabullenemez. Ev anahtarını babasına fırlatır ve gider.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here