Ana Sayfa Televizyon Acun’dan Açıklama! Ünlü Şarkıcı Yıldız Tilbe O Ses Türkiye’de Juri Olacak

Acun’dan Açıklama! Ünlü Şarkıcı Yıldız Tilbe O Ses Türkiye’de Juri Olacak

Acun Ilıcalı açıkladı ! Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe artık O Ses Türkiye'de !

739
0
Paylaş

Türkiye’nin en çok sevilen yarışma ve şarkı programlarından birisi olan O Ses Türkiye yeni sezona hazırlanmaya devam ediyor. Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği programın jüri üyeleri her sene bazı değişikliklere gitmekte. Geçen yıl ekibe Sibel Can’ın katılması ile birlikte gündeme oturan programın bu sene Sibel Can yerine getirdiği kişi şimdiden olay yarattı.

Acun Ilıcalı resmi bir sosyal medya sayfası aracılığı ile yaptığı duyuruda bu sezon O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyelerinden Sibel Can’ın programdan ayrıldığını açıklamıştı. Daha sonrasında yeni jüri üyesi adayı konusunda oldukça spekülasyonlar çıkmış ancak bir türlü Sibel Can’ın yerine gelecek olan kişi açıklanmamıştı.

O Ses Türkiye yarışmasının yapımcısı Acun Ilıcalı beklenen açıklamayı yaptı ve yeni jüri üyesini yine sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu : YILDIZ TİLBE ! 

DİĞER EKİP YOLA DEVAM EDİYOR 

Bu sezon yayınlanacak olan O Ses Türkiye 2018 yarışmasında çiçeği bununda jüri üyesi Yıldız Tilbe’ye jüri olarak eşlik edecek isimler ise geçtiğimiz sene ile aynı. Jüri koltuklarında bu sene Murat Boz, Hadise ve Gökhan Özoğuz oturmaya devam edecek. 

Yıldız Tilbe’nin O Ses Türkiye yarışmasında jüri olacağı haberini alan hayran kitlesi twitter üzerinden bir çok yorum paylaştı. Paylaşılan tweet’lerle birlikte insanların geçen seneye oranla programdan beklentisi çok daha yüksek. Eğlenceli tweetleri ile birlikte ülkemizde gündeme oturan Yıldız Tilbe’nin genç ve orta yaş kesiminden bir çok hayranı bulunmakta. Bu kadar büyük bir hayran kitlesi olan sanatçının reytinglere de olumlu bir etki yapacağı düşünülüyor. Acun Ilıcalı’nın yine doğru bir karar vermiş olduğu sosyal medyada en çok paylaşılan görüşlerden bir tanesi.

Acun Ilıcalı aynı zamanda Yıldız Tilbe’nin O Ses Türkiye’de şarkı söylediği günkü videoyu sosyal medya hesaplarından birisi olan Instagram üzerinden takipçileriyle paylaşması da güzel bir jest olarak yorumlandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here