Ana Sayfa Televizyon 2018 Survivor All Star ünlüler kadrosundaki isimler belirlendi

2018 Survivor All Star ünlüler kadrosundaki isimler belirlendi

Türkiye'nin reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor, 2018 yılında Survivor All Star adı ile ekranlara geliyor! All Star'da yarışacak ünlüler kadrosu ise resmi olarak tamamlanıyor!

687
0
Paylaş

Dünyanın en zor yarışması olarak bilinen ve Türkiye’de gösterime girdiği ilk günden bu yana reyting rekorları kırmayı başaran Survivor, 2018’de yine nefes kesecek. Acun Ilıcalı’nın kanalı olan TV 8’de ekranlara gelen yarışmanın prodüktörlüğünü yine Acunn Medya üstelenecek. Birbirinden tehlikeli ve zorlu parkurlarda yarışan ünlü ve gönüllü takımlarının kıyasıya rekabetine doyacağımız yeni bir sezon için son hazırlıklarını yapan Acun Ilıcalı ve ekibi, ünlüler ve gönüllüler kadrosunu bu yıl daha önce yarışmalarda yüksek performans göstermiş olan isimlerden seçerek oluşturdu. Oldukça gerilimli ve heyecanlı bir yeni sezon izleyeceğimiz Survivor’da bu yıl yine birbirinden önemli isimler yer alacak.

YİNE FIRTINALAR KOPACAK!

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Dominik Adaları’nda çekimi gerçekleştirilecek olan Survivor 2018 için şimdiden nefesler tutuldu. Çünkü kıyasıya mücadelelerin verileceği yarışmada bu yıl geçmişte başarıları ile dikkat çeken yarışmacılar yer alacak ve yine olaylar olaylar ardına gerçekleşecek. Çok sayıda izleyicisi bulunan yarışmacıları heyecanlandıran ünlüler takımında kimler yer alacak sorusu ise gün geçtikçe netlik kazanmaya başlıyor. Survivor All Star 2018’de yer alacağı kesinleşen ünlüler takımı yarışmacıları arasında Turabi Çamkıran, Ogeday Girişken, Nagihan Karadere, Avatar Atakan, Hilmicem İntepe, Merve Aydın olarak açıklandı. Kendi yarıştıkları sezonlarda oldukça iddialı profiller çizen ünlüler yarışmacıları arasında bu isimlerin yer aldığının açıklanmasının ardından izleyiciler şimdiden daha da heyecanlandılar. Yakın tarihte takımın geri kalanının açıklanması beklenirken, Pascal Nouma ve İlhan Mansız’ın da ekipte yer almasına olası gözle bakılıyor. Bu yıl yine dişe dişe bir rekabet içerisine girecek olan yarışmacılar, aç, susuz bir şekilde parkurlarda tüm hünerlerini gösterecekler. Adaya gidecek olan isimler arasından bir kişi yarışmanın sonunda eğer galip gelirse büyük bir ödülün sahibi olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here