Paylaş

13 Nisan Seksenler dizisi var mı?

Mint Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Bora Tekay’ın yönetmenliğini yaptığı dizi Seksenler sezon finalinin ardından bir süre akranlarda yer almayacak. Özlem Türkad, Şoray Uzun Ayşe Tulga’nın başrollerinde olduğu dizi bür süre molanın ardından TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Seksenler dizisi 13 Nisan Salı günü  ve sonraki günlerde ekranlarda olmayacak. Dizi yeni sezonu başladığı zaman ekranlarda olacak.

Seksenler dizisi bitti mi?

Seksenler dizisinin sezon finali yapmasının bir başka nedeni de dizide  Fehmi Baba rkarakterini canlandıran “İcat çıkarmayın” repliği ile hatırladığımız Rasim Öztekin’in vefatıdır. Fehmi karakterini canlandıran Rasim Öztekin’in geçtiğimiz ay vefat etmesiyle karakterin hikayesinin nasıl devam edeceği merak edildi.

Dizinin yapımcılar Fehmi karakterininn devamı konusunda çalıltıklarını açıklamıştı. Bu nedenle sezon finali yaparak Fehmi karakterine bi çözüm bulmak ya da yeni bir oyuncu ile anlaşmak istemiş olabilirler. Dizideki öenmli isimlerden birisinin eksilmesi herkesi üzmüştü bu nedenle dizi çekimlerine devam edemediler ve sezon finali kararı aldılar.

Seksenler dizisi ne zaman yayınlanacak?

Seksenler dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı şuanlık belli değil. Birol Güven dizinin yeni sezonununda yeni bir Fehmi Baba rolü için anlaşma yapabilir. Bu durumda dizinin yeni sezonunda küçük değişiklerin olması da muhtemel görünüyor. Dizinin senaryosunda yapılan değişiklikler reytingleri yükseltmek için yapılmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here