Ana Sayfa Teknoloji BlackBerry’nin Geri Dönüş Anahtarı Motion’un Yeni Görüntüleri Şaşırttı

BlackBerry’nin Geri Dönüş Anahtarı Motion’un Yeni Görüntüleri Şaşırttı

Akıllı telefon piyasasında sık sık sessizliğe bürünmesi ile bilinen BlackBerry'nin Krypton adı ile anılan yeni Motion modeline ait yeni görüntüler internete sızdı.

3794
0
Paylaş

Akıllı telefon piyasası her geçen gün bir adım daha ileriye gidiyor. Teknoloji devlerinin şiddetli bir rekabet içerisine girmesine neden olan ve tüketicilerin hızlı bir şekilde satın alımını gerçekleştirdiği akıllı telefonlar arasında Apple ve Samsung markalar hızlı bir şekilde geliştirmelerini devam ettirerek, seri olarak yeni modellerini piyasaya sunarken, diğer teknoloji firmaları yeni cihazlarını üretirken piyasanın öncülerinin izinden giderek, pazardan kendilerine pay almaya çalışıyorlar. Bu anlamda da akıllı telefon piyasasının sessiz prensi BlackBerry olarak karşımıza çıkıyor. Bir dönem başarılı bir satış grafiği elde etmesine rağmen kısa bir süre sonra çağın teknolojilerini anında cihazlarına tanımlamayı başaramayan BlackBerry sessizliğe gömülmüştü. Bir süre önce yeni bir modeli ile piyasada girişim denemeleri yapan BlackBerry, şimdi de Motion serisinden Krypto adı ile anılan modelini pazara sunmaya hazırlanıyor. Cihaz geniş bir kitle tarafından merakla beklenirken, intenete sızdırılan yeni görüntüler bu merakı bir hayli artırdı. Krypton kod adlı cihazın merak uyandıran görselini ise intenette bu anlamda fenomen haline gelen Evan Blass sızdırdı. 

BLASS’IN SIZDIRDIĞI GÖRSEL MERAK UYANDIRDI

BlackBerry’nin Motion serisine asalet getireceği görselinden anlaşılan yeni akıllı telefonu ile ilgili modelleme çalışmasını yapan Blass, fotoğrafı tweet atarak paylaştı. Attığı tweette cihazın görselini yayınlayan Blass, BlackBerry’den uzun süredir yeni bir model bekleyen kitleyi heyecanlandırdı. Oldukça farklı bir tasarıma sahip olduğu anlaşılan cihazın keskin hatları ve mat dokusu ilk dikkat çeken detaylar oldu. Oldukça geniş bir ekrana sahip olduğu fark edilen yeni BlackBerry’nin kulaklık girişinin olduğu ve Android işletim sistemi ile geleceği anlaşıldı. Cihazın teknik özellikleri ile Motion serisinden üst segment olmadığı anlaşılırken, cazip bir fiyatla da satışa sunulabileceği iddiaları gündemde yer aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here