Ana Sayfa Spor Tottenham Cenk Tosun’a Dudak Uçuklatan Bir Teklifle Gelmeye Hazırlanıyor

Tottenham Cenk Tosun’a Dudak Uçuklatan Bir Teklifle Gelmeye Hazırlanıyor

Tottenham Cenk Tosun'a dudak uçuklatan bir teklifle gelmeye hazırlanıyor. Crystal Palace'den sonra siyah beyazlı ekibin bu teklife ne cevap vereceği merakla bekleniyor.

732
0
Paylaş

Beşiktaşın forvet oyuncusu Cenk Tosun’a İngiltere Premier liginden Crystal Palace sezon başında bir teklifte bulunmuş siyah beyazlı ekip bunu geri çevirmişti. Sezona başında 12 milyon Euro tekli ile gelen Crystal Palace sezon arasında daha güçlü bir teklif ile gelmeye hazırlandığı öne sürüldü. Cenk Tosun’un hem süper ligte hem de devler liginde sergilediği performans ingiliz ekibin yeni bir teklif hazırlamasına neden oldu. Sezon başında beri iyi bir performans sergileyemeyen ve gol bie atamadığı görülen ingiliz ekibinin son sıradan kurtulması için girişimlere şimdiden başladığı öne sürüldü. Yapılacak olan yeni teklifin 22,4 miyon Euro olacağı konuşuluyor. Bu teklife siyah beyazlı klup ise nasıl bakacağı ya da Cenk Tosun’un bu teklife nasıl cevap vereceği merakla bekleniyor. 

Bunun yanı sıra Cenk Tosun için teklif hazırlığında bir diğer takımın ise yine İngiltere Premier ekiplerinden Tottenham olduğu öne sürüldü. Tottenham ekibi Cenk Tosun için yaklaşık 25 milyon Euro teklif sunacağı İngliz gazetesi The Sun tarafından dillendirildi. Sezon başında teklifler gelen Cenk Tosuna sezon arasında da değişik kluplerden teklifler geleceği daha şimdiden belli. Geçen yıl Cenk Tosun 47 kaşılaşmada 24 gol atmış ve gösterdiği oyun ile beğeni kazanmıştı. Bu performansla dikkatleri üzerine çeken Tosun Premier ekiplerinin gözdesi olmuş durumda. Kapılar ardında konuşulanlar ise sezon arasında Tottenham’dan böyle bir teklif gelmesi durumda kabul edileceği hatta şimdiden siyahlı beyazlı klüp Cenk Tosunun yerine forvet arayışlarına başladığı yönünde. Siyah beyazlı klüp eğer Cenk Tosun’u bırakmaması durumunda ise teklifin daha da artacağı düşünülüyor. İngiliz gazeteleri bu tranfer haberini yapmasının ardından klüpler kendi aralarında teklif yarışına girdiği belirtiliyor. Sezon arasında bu transferi kimin gerçkleştireceği ise merak konusu. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here