Ana Sayfa Spor TFF Başkanı Yıldırım Demirören’e Türkiye-İzlanda karşılaşması sonrası yoğun tepki

TFF Başkanı Yıldırım Demirören’e Türkiye-İzlanda karşılaşması sonrası yoğun tepki

Türkiye-İzlanda karşılaşması sonrası yoğun tepkiye maruz kalan TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in istifa edip etmediğine ilişkin bütün detaylar .

546
0
Paylaş

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören dün Yeni Eskişehir Stadı’nda oynanan Türkiye-İzlanda karşılaşması sonrası tepkilerin odağı oldu. Dün oynanan karşılaşmada TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Başbakan Binali Yıldırım sahadan beraber ayrıldı.

Karşılaşma sonrasında TFF Başkanı’nın istifaya hazırlandığı belirtiliyor. Bunun yanında Demirören’in bu konuda kararlı olduğu ve kısa süre sonra açıklama yapacağı iddiaları atılıyor.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Nihat Özdemir karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu. Özdemir, üzgün olduğunu ancak hedefin 2020 Avrupa Şampiyonası olduğunu ifade etti.

ARDA TURAN KARŞILAŞMA HENÜZ BAŞLAMADAN ISLIKLANDI

İzlanda maçıyla 100. karşılaşmasına çıkan Arda Turan, TFF yetkilileri tarafından bir plaket almaya hak kazandı. Ancak bu duruma Yeni Eskişehir stadında yer alan taraftarlar tepki gösterdi. Azalan performansı dolayısıyla tepkilerin odağında olan Arda Turan’a azınlık bir grup destek çıkmaya çalıştı.

KAPTANIN O HAREKETİ DE TEPKİYLE KARŞILANDI

A Milli Futbol Takımı kaptanı Arda Turan, karşılaşmada 3-0 yenik durumdayken gülümserken objektiflere yakalandı. Bir anlamda milli takıma ve teknik ekibe tepki gösteren Turan bir kere daha tepki yağmuruna tutuldu. Üstelik Turan’ın bu hareketi sadece tribünlerde değil, sosyal medyada ve gazete manşetlerinde de en ön sırada yer aldı.

Bu anlamda en çok tepkiyi gösteren isimler arasında A Spor’da konuşan Erman Toroğlu oldu. Toroğlu, canlı yayında yapmış olduğu açıklamada toplu istifa istedi.

BİR DİĞER ELEŞTİRİLEN İSİM LUCESCU OLDU

A Milli Futbol Takımı direktörü Lucescu karşılaşma sonrasında en çok tepki gören isimler arasında yer aldı. Teknik direktörün karşılaşmaya çıkardığı kadro ve belirlediği oyun planı en çok eleştirilen konu oldu.

Spor yorumcularının en çok tepki gösterdiği oyuncu değişikliği ise Emre Mor’un Arda Turan’ın yerine girmesi oldu. Teknik direktörün Arda yerine Emre Mor’u ilk 11’de çıkarması gerektiği belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here