Ana Sayfa Spor Talisca’nın Bonservis Parası Şampiyonlar Ligi Başarısından!

Talisca’nın Bonservis Parası Şampiyonlar Ligi Başarısından!

Beşiktaş ünlü kiralık futbolcusu Talisca'nın bonservisini almak için girişimlerde bulunuyor. Ünlü futbolcunun parasını Şampiyonlar Ligi'ndeki başarısı belirleyecek.

521
0
Paylaş

Yeni sezona girilmesi ile birçok külüp gözde futbolcuları elinde tutma ve transfer etme peşine düşüyorlar. Şampiyonlar Ligi dönemine girilmesi ve takımların bir birleri ile üstünlük mücadelesi, klüplerin atılımlar yapmasına neden oluyor. Sezona güçlü bir kadro ile başlayıp çıtayı yükselten ve başarısına başarı katan geçen sezonun lideri Beşiktaş, liderlik bayrağını elinden bırakmamak için yönetim kadrosu ile sıkı çalışmalar halinde. Güçlü kadrosunu elinde tutmaya çalışırken aynı zamanda ayağı kuvvetli futbolcuları takımına toplamaya çalışyor.

Beşiktaş liderliğini koruma peşinde. Yaptığı transferlerle kamuoyunun gündemine oturan Beşiktaş, şimdide geçen sene Benfica’dan kiralık olarak aldığı Talisca’yı elinde tutmaya çalışıyor. Göstermiş olduğu başarılarla tüm klüplerin dikkatini çeken Tealisca, Beşiktaşta kalmaya sıcak bakıyor. 

Bonservisini Şampiyonlar Ligindeki performansı belirleyeck olan ünlü oyuncu, Karakartallar tarafından beğenilerek izleniyor.

2. sezon siyah beyaz formayı giyip sahada harikalar yaratan Telisca, Brezilyalıdır. Dünya futbol camiyasında Brezilyalı futbolcular, tüm klüplerin dikkatini çekmektedir. Özellikle Türkiye Brezilyalı futbolculara önem vermektedir. Şuan Türkiye’de birçok klüpte Brezilya kökenli futbolcularda bulunmaktadır. Beşiktaş da Brezilyalı futbolcu Telisca’yı sahasında görmekten memnun oluyor. 

Benfica’da oynayan futbolcu birçok Avrupa takımlarınca istenmesine rağmen 2 sezondur siyah-beyaz formayı giyiyor. Bonservisi  Berfica’da bulunan Brezilyalı futbolcu Telisca’nın bonservisini almak için Beşiktaş klübü harekete geçti.  Telica’nın optimasyonu ne kadar Beşiktaş’da olursa olsun işini garantiye alabilmek için futbolcunun bonservisini almak zorunda. 

Ünlü futbolcunun sözleşmesi bu sene sona eriyor. Anlaşma için fiyat bedelini futbolcunun Şampiyonlar Ligi’ndeki performansı belirleyecek. Gerekli ve yeterli galibiyet alınıp kazan sağlarsa takım, bu durum ünlü futbolcuya yarıyacak. Yani doğru orantı olarak görebiliriz. Şampiyonlar liginde kazanılacak başarı, ünlü oyuncunun alacağı bonservis bedeli ile aynı çizgide ilerliyecek. Yani şu mantalite ile bakarsak ne kadar başarı o kadar kazanç. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here