Ana Sayfa Spor Mehmet Demirkol TFF Başkanlığı İçin Atiba’nın Gelmesini İstediğini Söyledi

Mehmet Demirkol TFF Başkanlığı İçin Atiba’nın Gelmesini İstediğini Söyledi

Mehmet Demirkol, Yıldırım Demirören'in istifa etmesi gerektiğini ve yerine TFF Başkanlığı için Atiba'nın gelmesini istediğini söyledi.

1038
0
Paylaş

Mehmet Demirkol, NTV spor’da futbol ile ilgili yorum yapmaktadır. Ayrıca gazeteci olan Mehmet Demirkol son zamanlarda çarpıcı açıklamalarda bulundu. TFF başkanının istifa etmesi gerektiğini belirten Demirkol, yerine kimin geleceğini de söyledi. TFF Başkanı olarak Atiba’nın gelmesi gerektiğini söyleyen gazeteci, TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in artık istifa etmesinin iyi olacağını ve Dünya Kupası’na Milli takımı götürecek biri varsa bu kişinin Atiba olduğunu belirtti. Demirkol, Yıldırım Demirören’in şımarık ve zengin bir çocuk gibi davrandığını, TFF başkanlığı için her işte başarılı birilerinin gelmesi gerektiğiniz dünyayı tanıyan bilen ve eski futbolcu olanlardan birinin olması gerektiğini söyledi. Bu kişinin de Atiba olması gerektiğini sözlerine ekleyen Demirkol bu sözleriyle herkesi şaşırtmayı başardı.

Beşiktaşlı oyuncu Atiba, hem oyunuyla hem de yaptığı iyiliklerle gündeme gelmeye devam etmektedir. Atiba her konuda başarılı olduğunu tüm dünyaya gösteren bir futbolcudur. Kanadalı futbolcunun hem oyunu hem de kişiliği Türkiye’deki futbolseverlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Bu durumdan dolayı Demirkol’unda TFF Başkanı olarak görmesi doğaldır. TFF Başkanı yüzünden A milli takımının başarısızlığa uğradığını düşünen yorumcu Mehmet Demirkol, artık başkanın değişmesi gerekliliğinden ve Rusya’da düzenlenecek olan Dünya Kupası’na gidilememesinden bahsetti. Bu durumu çarpıcı açıklamalarla anlatan Demirkol, Yıldırım Demirören’e sözleriyle yüklenmeye başladı. İstifa etmesini istediği Demirören yerine Atiba’nın gelmesi gerektiğini de belirten Demirkol bu konuda daha fazla yorumda bulunmadı.

Atiba, Beşiktaş’ın orta saha oyuncusudur. Oldukça başarılı olan futbolcu sadece Beşiktaş taraftarı tarafından değil Türkiye tarafından sevilmektedir. Oyunuyla ve oyun ahlakıyla gönülleri fetheden futbolcu TFF Başkanı olarak da görülmek istendi. Ayrıca bu açıklamaları ünlü gazeteci ve yorumcu olan Mehmet Demirkol yaptı. A Milli Takımının bu şekilde daha iyi gelişebileceğine inanan Demirkol bu yorumlarıyla herkesi şaşırtmayı başardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here