Ana Sayfa Spor Manchester City Messi İçin Astronomik Bir Teklif Yapmaya Hazırlanıyor

Manchester City Messi İçin Astronomik Bir Teklif Yapmaya Hazırlanıyor

Gözler bu sezon Barcelona ile sözleşmesi sona eren Lionel Messi'ye çevrilmiş durumda. Manchester City Messi için astronomik bir teklif yapmaya hazırlanıyor.

692
0
Paylaş

İngiltere Premier Ligi’nin en büyük takımların Manchester City, Barcelona yıldızı Lionel Messi’yi satın almak için uğraşıyor. Manchester City, bu çok başarılı futbolcuyu renklerine katmak için astronomik bir teklifte bulunmaya hazırlanıyor.

Lionel Messi’nin Barcelona ile olan sözleşmesi bu sezon sonunda sona eriyor. Henüz dünya yıldızı Messi için bir teklif gelmemesinin ardından Manchester City hemen harekete geçti.

NEYMAR TRANSFER REKORU KIRILABİLİR

Bu sezon Paris Saint Germain (PSG) 222 milyon Euro bedelle Neymar’ı renklerine katmıştı. Böyle bir teklifte bulunan PSG haftalarca gündeme gelmişti. Böylesine astronomik bir rakamla transfer olan Barcelona oyuncusunun ardından şimdi de Messi’nin transfer edilebileceği iddiaları yankılanıyor.

City’nin Lionel Messi için 400 milyon Euro teklifte bulunacağı belirtiliyor. Messi’nin bu teklifi kabul etmesi halinde transfer rekoru kırılmış olacaktır. Aynı zamanda futbolcu eski teknik direktörü Pep Guardiola ile yeniden buluşma fırsatı yakalayacaktır.

BARCELONA SÖZLEŞMENİN UZATILDIĞINI AÇIKLAMIŞTI

Katalan devi, kısa bir süre önce Lionel Messi ile yeni bir anlaşma yapıldığını açıklamıştı. Barcelona, yıldız oyuncunun sözleşmesinin 2021 yılına kadar uzatıldığını açıklamıştı. Ancak henüz resmi anlamda bir adım atılmamış olması futbol devi takımları harekete geçirmiştir.

Messi’nin serbest kalması halinde diğer büyük takımların da oyuncu için büyük rakamlarla teklifte bulunacağı tahmin ediliyor. Bu anlamda oyuncuya yönelik daha astronomik rakamlarla gerçekten düşündürücü tekliflerin yapılabileceği yönünde iddialar da söz konusu.

TARAFTAR ARASINDA ANLAŞMAZLIK OLABİLİR İDDİASI GÜNDEME GELDİ

Arjantinli yıldızın sözleşmesinin uzatıldığının belirtilmesi ancak imza töreni gerçekleşmemesi akıllara durgunluk getirdi. Bu anlamda oyuncu ile taraftarlar arasında bir anlaşmazlık yaşandığı iddiaları bir kere daha gündeme geldi. Bundan dolayı dünya devi futbol takımları astronomik tekliflerle çoğu kişinin dünyanın en iyi futbolcusu olarak gördüğü Messi’yi almak isteyecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here