Ana Sayfa Spor Fikret Orman ile Alex De Souza arasındaki görüşme spor gündemine oturdu

Fikret Orman ile Alex De Souza arasındaki görüşme spor gündemine oturdu

Beşiktaş'ın başkanı Fikret Orman ile Türkiye'de bir dönem futbol dünyasına imzasını atan Alex De Souza arasındaki görüşme gündeme oturdu.

735
0
Paylaş

Türkiye’de futbol gündemi en az magazin gündemi kadar önemli isimleri gündeme getiriyor. Bu kapsamda tartışmalı transferler, karşılaşmalar, futbol severlerin sık sık merceği altında bulunmaya devam ediyor. Türkiye’de bir dönem Fenerbahçe ile adını duyuran ve efsaneleşen Brezilyalı futbolcu Alex de Souza, daha sonra ise takımdan ve Türkiye’den olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Tüm bunlara karşın halen bir efsane olarak Türkiye futbol tarihine adını yazdırmayı başaran Alex de Souza’nın şimdilerde ise adı yeniden Türkiye camiası ile birlikte anılıyor. Efsane futbolcunun Fenerbahçe’deki köklü geçmişine karşın Beşiktaş ile birlikte adının anılıyor olması ise aniden gündemde dalgalanmalara sebep oldu. Türkiye’ye sık sık ziyarete gelen ve hasret gidene başarılı futbolcu Fikret Orman ile bir görüşme gerçekleştirdi. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile kulüp binasında görüşme gerçekleştiren de Souza, transfer görüşmeleri ile adı anılır oldu.

BREZİLYA’YA METİN ALBAYRAK İLE GİTTİ

Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu olarak hafızalara adı kazınan Alex de Souza, Beşiktaş’ın kulüp başkanı Fikret Orman ile Metin Albayrak’ı Brezilya’da karşıladı. Beşiktaş’ın yönetici isimleri Brezilya’da transfer görüşmeleri için bulunacaklar. Fikret Orman, Alex de Souza ile görüşmelerinde Brezilya’da tanıdığı iyi isimleri öğrendi ve bu kapsamda da transfer edilebilecek başarılı isimleri değerlendirmeye başlayacak. Beşiktaş’ın sezonda şimdiden sürdürdüğü başarılı süreç, iki sene üst üste gelen şampiyonluk ile perçinlendiğinde, Beşiktaş kesinlikle güç kaybetmek istemiyor. Bu nedenle de bu sene içerisinde sezon arasında Brezilya’dan kritik isimlerin transferini gerçekleştirebilir ve sezonun ikinci kısmında başarılarını sürdürebilir. Bu nedenle de Brezilya’nın önemli isimlerinden Alex de Souza ile temas kurdu. Önümüzdeki süreçte Fikret Orman eğer Brezilya’dan beklediği isimler ile olumlu görüşmeler gerçekleştirirse, Beşiktaş’ın yakın tarihte yeni transfer edeceği isimler belli olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here