Ana Sayfa Spor Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye-İzlanda Karşılaşması Sonrası Eskişehir Tribünlerine Teşekkür Etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye-İzlanda Karşılaşması Sonrası Eskişehir Tribünlerine Teşekkür Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-İzlanda karşılaşması sonrası açıklamada bulundu. Erdoğan, tribünde bulunan taraftarlara teşekkür dileklerini iletti.

726
0
Paylaş

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-İzlanda müsabakasında 3-0’lık yenilginin ardından açıklamada bulundu. Erdoğan, alınan bu mağlubiyete çok üzüldüğünü belirtti ve milli futbol takımındaki yanlışlıkların giderilmesini talep etti.

Konuşmasını Afyon’da yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan A Milli Futbol Takımı’nın Dünya Kupası’na veda etmesi hakkında konuştu. Erdoğan, bu yenilgiye rağmen Eskişehir taraftarlarının maç boyunca destek vermesinin büyük bir gurur olduğunu söyledi ve bütün taraftarlara teşekkür etti.

TFF BAŞKANI YILDIRIM DEMİRÖREN İSTİFA EDEBİLİR

Türkiye-İzlanda karşılaşmasının ardından en çok gündeme alınan konu, TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in istifa etmesi yönünde oldu. Fenerbahçeli taraftarlar bugün Türkiye Futbol Federasyonu binasının önünde Yıldırım Demirören’i protesto etti. Taraftar grubu ‘’Yönetim istifa’’ sloganları atarak bölgede meşale yaktı.

Protesto yapan grubun TFF binasına zarar vermemesi adına güvenlik güçleri hemen bölgeye intikal etti. Yaklaşık olarak 50 kişiden oluşan taraftar grubu saatlerce bölgede eylemini sürdürdü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here