Paylaş

Ulthera fiyatı kişinin yaşadığı cilt problemi doğrultusunda belirlenir. Çünkü işlemin gerçekleşeceği bölge sayısı artacağından dolayı fiyatlarda farklılık gösterebilir. Ulthera ile gelen güzellik cildi olumlu anlamda etkiler ve cilt dokusu kendini yenilemeye başlar. Focuslu ultrason teknolojisine dayanan ulthera ameliyatsız yüz germe operasyonudur.

Kullanılacak yenilikçi cihaz cilde değdirerek hedeflenen bölgelere lazer enerjisi gönderilir Böylece cildin kolajen üretimi yeniden tetiklenir. Güncel ulthera fiyatı tercih edilen kliniğin hizmetleri ve ve çalışmaları doğrultusunda belirlenir.

Ulthera Nedir?

Cilt yenileme ve gençleştirme işlemi anlamına gelen ultherases dalgalarının kullanıldığı önemli bir cilt yenileme operasyonudur. Cilde gönderilen ısı atışları ile derinin alt katmanlarında bulunan dokular uyarılır ve kolejen üretimi yeniden artmaya başlar.

Yaşlanmayla birlikte ciltte meydana gelen sarkma, gevşeme ve ince çizgiler kişiyi estetik açıdan olumsuz etkiler. Bu doğrultuda ameliyatsız yüz germe operasyonlarından biri olan ulthera tercih edilir. Üstelik ulthera fiyatı sanılanın aksine uygundur.

Ulthera Nasıl Yapılır?

Teknolojik özelliklere sahip ulthera cihazı ve özel başlığı kullanılarak işlem gerçekleşir. Cilde temas eden başlık yardımı ile deri altına ses dalgaları gönderilir. Oluşan ısı hasarları sonucunda cilt kendini yenilemeye başlar. Çünkü cildin yenilenmesinde ve canlanmasında etkili olan kolajen üretimi yeniden artmaya başlar ve sıkı bir cilt oluşur. İşlem öncesinde ulthera fiyatı öğrenilmelidir.

Ulthera Kimlere Uygulanır?

Güvenilir bir uygulama olan ulthera her cilt tipine uygulanabilir. Dolayısıyla cilt problemi ve deri sarkması yaşayan herkes bu uygulamayı tercih edebilir. Yüz germe operasyonu olarak bilinen ulthera fiyatı kişinin bölge sayısına göre değişir.

G5 Masajı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Selülit tedavisi ile zayıflamak için kullanılan G5 masajı giderek yaygınlık kazanıyor. Vücudun birçok bölgesinde kullanılan bu uygulama bünyesinde barındırdığı titreşimlerle ciltte gerginlik sağlar. Daha çok bacak, kol, kalça ve bel bölgesinde tercih edilir.

Özel başlığı sayesinde cilde gönderdiği ritmik titreşimler sayesinde rahatlatıcı bir etki yaratır. Böylece G5 masajı kişilerin ilk tercihi olur.

G5 masajı her ne kadar selülit tedavisinde tercih edilse de bölgesel zayıflama ve cilt toparlama amacıyla da kullanılır.

G5 Masajı Avantajları Nelerdir?

Masaj için özel olarak tasarlanan cihaz ve özel başlığı cilde etkili bir şekilde G5 masajı yapar. Bu sayede vücudun farklı noktalarında biriken yağlar yakılır ve cilt daha toplu görünür. Selülitlerin giderilmesinde önemli bir role sahiptir.

Yapılan masajlar sonrasında kişiler hareket kabiliyeti kazanarak kendi belki daha rahat hissederler. G5 masajı kemik ağrılarını giderdiği gibi cildin esneklik kazanmasına yardımcı olur. İşlem metabolizmayı hızlandırarak ödem ve toksinleri atar.

Lipoliz Etki Ne Zaman Başlar? Kaç Seans Gerekir?

Belli bölgelerdeki yağ birikimlerini azaltan lipoliz iğnesi yağ hücrelerini parçalayarak yok eder. Bölgesel incelme konusunda etkili bir role sahip olan bu uygulama yağ hücrelerinin sayısını azaltır.

Lipoliz etkisi kişinin kilo problemi ile yakından alakalıdır. İkinci ve üçüncü seanstan sonra etkileri görülmeye başlar. Lipoliz iğnesi sayesinde kilolardan kurtulabilirsiniz.

Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır?

Vücudun noktalarında biriken fazla yağlar estetik açıdan kötü bir görüntüye neden olur. Bu doğrultuda uygulanan lipoliz iğnesi birçok noktada etkili olabilir. Yüzdeki sarkmalarda, çene altında, basen, kalça, kol ve bacaklarda uygulanır.

Bu bölgelerde biriken dirençli yağlar lipoliz iğnesi ile doğal yollardan yok edilir.

Lipoliz Diğer Yöntemlerden Farkı Nedir?

Lipoliz diğer yöntemlerden birçok açıdan farklılık gösterir. En önemli özelliği ise yakılan yağların karaciğer tarafından yok edilerek vücuttan atılmasına yardımcı olur. Bu durum yağların doğal yollardan yok edilmesini sağlar. Lipoliz iğnesi ile yok edilen yağlar yenidenoluşmadığı için işlem büyük bir memnuniyetle uygulanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here