Paylaş

Miyop ve astigmat hastaları için geliştirilen en yeni uygulamalardan biri olan no touch lazer tedavisi gözle temas edilmeden uygulanır. Uygulama sonrası hastalar hızlı bir şekilde günlük yaşamlarına dönerek net bir görüş açısı ile sağlıklı bir hayat sürdürürler.

Notouch Tekniği Nasıl Uygulanır?

Göze atılan bir damla anestezi yardımı ile ağrısız bir şekilde no touch lazer tedavisi uygulanır. Göze gönderilen lazer ışınları yardımı ile göz zarının kaldırılmasına gerek kalmadan miyop ve astigmat problemleri giderilir. Akıllı lazer cihazları sayesinde yüzün hareketleri doğrultusunda işlem tamamlanarak hasta taburcu edilir. Notouch lazer fiyatları güncel fiyatları ile ilgili hastalara yetkili birimler tarafından duyurulur.

No Touch Lazer Yöntemi Hangi Hastalara Uygulanabilir?

Geliştirilmiş bir tedavi yöntemi olan no touch lazer uygulaması sağlık koşulları işleme elverişli olan ve 18 yaşını tamamlamış olan tüm hastalara uygulanır. Özellikle hipermetrop, miyop, astigmat, keratokonus hastaları, daha önce geçirilen ameliyatlarla başarılı sonuç elde edemeyen hastalar ile ince göz koneasına sahip hastalar bu geliştirilmiş uygulamadan yararlanabilirler.

Notouch Lazer Fiyatları 2021

Notouch Lazer fiyatları profesyonel hizmetler karşılığında her yıl güncellenerek yeniden belirleniyor. Gözlük ve lens kullanımına altenatif olarak geliştirilen ve güvenilir bir şekilde uygulanan no touch lazer tedavisi ile görme sorunu yaşayan kişiler keskin bir görüş açısına sahip olabilirler.

Operasyon sırasında göz ile herhangi bir temas olmadığı için hastalar güvenilir bir şekilde bu uygulamayı tercih edebilirler. Kısa sürede tamamlanan no touch lazer tedavisi ile hastalar miyop ve astigmat gibi göz problemlerinden kısa sürede kurtulabilirler. No touch lazer fiyatları tercih edilen kliniğin hizmetleri ve doktorun deneyimi doğrultusunda belirlenir.

Akıllı Lensin Yararları ve Avantajları Nelerdir?

İleri düzey görme bozukluğu bulanan kişiler için büyük bir avantaj sayılan akıllı lensler sorunsuz bir şekilde göz içerisine yerleştirilir. Ağrısız ve acısız bir işlem olan akıllı lens uygulaması ile ömür boyu sorunsuz bir görme sağlanır. Görme kalitesini en iyi şekilde sağlayan akıllı lensler göz numarasının ilerlemesini durdurur. Akıllı lens fiyatları kullanılacak ürünün kalitesine göre farklılık gösterebilir.

Göz İçi Akıllı Lens Kimlere Uygulanır?

35 yaş üzeri görme problemi yaşayan ve lazer operasyonu ile de giderilemeyen görme problemleri akıllı lensler sayesinde başarılı bir şekilde giderilir. Akıllı lens fiyatları ürünün menşeine göre belirlenir.

Akıllı Lens Fiyatları?

Kaliteli ve güvenilir bir teknoloji olan akıllı lens fiyatları kişinin ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenir.

Göz Kapağı Yaşlanma Belirtileri Nelerdir?

Yüzün en önemli noktası olan gözler yaşlanma ile birlikte yorgun bir ifade alır. Göz kapağı yaşlanma belirtileri içerisinde en sık görülen kaz ayağı çizgileri, göz altı torbaları ve göz kapağı düşüklüğüdür.

Göz Kapağı Estetiği Yöntemleri Nelerdir?

Lazer teknolojisinde meydana gelen ilerlemeler göz kapağı estetiğinde de etkili bir şekilde kullanılmaya başladı. Plexr lazer en çok tercih edilen uygulamaların başında gelir. Göz kapağı estetiği fiyatları ihtiyaçları ve tercih edilen yönteme göre belirlenir.

Göz Kapağı Estetiği Öncesi Sonrası Bilinmesi Gerekenler

Göz kapağı estetiği öncesinde hastaları göz kapağı estetiği fiyatları hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi gerekir. Ayrıca operasyon öncesi hastaların uyması gereken kurallar ve prosedürler açık bir dil ile ifade edilir.

Göz Kapağı Estetiği Fiyatları 2021

Çete görülen sarkmaları aynı şekilde göz kapağı üzerinde de meydana gelir. Bu nedenle birçok kişi göz kapağı estetiği yaptırarak genç bir görünüme kavuşur. Güncel göz kapağı estetiği fiyatları tercih edilen kliniğe göre değişir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here