Paylaş

Kadıköy lazer epilasyon merkezi sahip olduğu teknolojik lazer epilasyon cihazları ile istenmeyen tüyleri etkili bir şekilde yok ediyor. Teknolojinin getirisi olan yeni nesil cihazlar ve uzmanlar gözetiminde uygulanan lazer epilasyon işlemleri günümüz insanlarına büyük kolaylık sağlıyor. Lazer ışınları cilt yüzeyinde gezdirilir ve bu şekilde kıla rengini veren melanin pigmenti tarafından emilir.

Zamanla tahribata uğrayan kıl kökleri uygulanan seans işlemleri sonucunda tamamen kurur ve yok olur. Milimetrik atışlar halinde deri altına geçen ışın demetleri kıl folikülünün yapısını bozarak tahrip eder. Kadıköy lazer epilasyon her cilt tipine uygun en yeni lazer epilasyon cihazları ile işlemlerini gerçekleştirir.

Lazer Epilasyon Nedir?

Klasik yöntemler yerine moden cihazların kullanıldığı lazer epilasyon işlemleri ile vücudun farklı noktalarında beliren istenmeyen tüyler yok olur. Kalıcı ve sağlıklı bir uygulama olan lazer epilasyon uygulanmadan önce cilt yapısı detaylı bir şekilde analiz edilir. Ardından cilt tipine en uygun kullanılacak cihaza önem verilir.

Uzmanlar gözetiminde uygulanan lazer epilasyon işlemleri kişiye özel seanslar halinde düzenlenir. Kadıköy lazer epilasyon vücudun her noktasına lazer epilasyon uygulayabileceği gibi kişinin istediği tek bir noktaya da işlem uygulayabilir.

Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

Estetik açıdan kötü görüntüye neden olan kıl ve tüyler kalıcı olarak lazer epilasyon cihazı ile yok edilir. Son yıllarda kadınlar tarafından en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan lazer epilasyon artık erkekler tarafından da tercih ediliyor. İşlem medikal uzmanlar tarafından yeni nesil teknolojik özelliklere sahip lazer cihazları ile uygulanır.

Hedeflenen bölgede gezdirilen lazer başlığı kıl köklerinin yapısını tahribata uğratarak zamanla zayıflamasına neden olur. Seanslar halinde uygulanan lazer epilasyon sonrası kıl kökleri kalıcı olarak biter. Ataşehir lazer epilasyon farklı cilt tiplerine sahip kişilere en doğru cihazlar yardımı ile işlemler uygular.

Güvenli bir işlem olan lazer epilasyon vücudun tüm bölgelerine uygulanabilir. Yapılan analizler ve klinik araştırmalar doğrultusunda lazer epilasyon cihazının sağlık açısından herhangi bir olumsuz durumu bulunmuyor. Sadece işlem sırasında gözleri lazer ışınlarından korumak için lazer gözlüğü kullanmak gerekir. Bunun dışında Ataşehir lazer epilasyon özenli ve titiz bir şekilde ihtiyaçlara cevap vermeye çalışır.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Ataşehir lazer epilasyon bünyesinde barındırdığı donanımlı lazer cihazlarını vücudun her noktasında kullanabilir. Uzmanlar tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda lazer epilasyon cihazları farklı dalga boylarına sahiptir. Bunun için cilt tipine uygun doğru cihaza deneyimli kişiler gözetiminde karar verilmelidir.

Lazer epilasyon genital bölge ve koltuk altında, yüz, boyun, sırt ve göğüs bölgesinde, kol ve bacaklarda etkili bir şekilde kullanılır. Maltepe lazer epilasyon farklı dalga boyuna sahip lazer epilasyon cihazlarını kıl tipine uygun bir şekilde tercih eder. Doğru cihazlarla uygulanan lazer epilasyon işlemlerinden %100 başarılı sonuçlar elde edilir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları kullanılan cihazın yapısına ve donanımına göre değişir. Ayrıca kişinin cilt tipi ve kıl köklerinin yapısı da fiyatlar üzerinde belirleyici olur. Maltepe lazer epilasyon müşterileri ile yapacağı ön görüşmeler sırasında detaylı bilgilendirmeler yapar.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Yeni nesil lazer epilasyon cihazları insanların ihtiyaçları doğrultusunda farklı özelliklerde tasarlanır. Dolayısıyla lazer epilasyon cihazlarının çeşitleri bulunur. Kullanılan lazer epilasyon cihazları içerisinde alexandrite lazer epilasyon cihazı, nd yağ lazer, diode lazer, ruby lazer gibi çeşitler bulunur.

Her cihazın kendine özgü kullanım alanı vardır. Maltepe lazer epilasyon yapacağı klinik değerlendirmeler sonucunda en doğru lazer epilasyon cihazına karar verir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here