Paylaş

İzmir botoks estetik alanında en özel uygulamaları ortaya çıkarıyor. Bu işlem ile yüz görseli muhteşem bir güzelliğe sahip oluyor. Yüzdeki çizgileri ve sarkıkları yok eden bu özel uygulama için ise kaliteli bir merkez seçmek önem taşıyor. Botoks ile yıpranmış görünüm yok edilirken parlak bir görsel oluşuyor. Bu alanda hizmet veren İzmir botoks kliniklerinin profesyonelliğine ve hizmet kalitesine dikkat etmek gerekiyor.

İzmir Botoks Nedir?

Botoks yaptırmak cildi canlandırmak anlamına geliyor. Daha güzel bir yüz görünümüne sahip olmak isteyenler İzmir botoks uygulamaları ile çok daha özel bir görünüm taşımaya başlıyor. Botoks ile yüze uygulanan mikro cerrahi işlemi yüzdeki kırışık ve sarkık görünümü yok ediyor.

İzmir Botoks Fiyatları?

Botoks uygulaması uygulanan botoks şekli, miktarı ve uygulama alanına göre değişim gösteriyor. Yüz, dudak, çene ve diğer bölgeler için farklı uygulamalar yapılabiliyor. Botoks fiyatları 1500 lira ile 3000 lira arasında değişiyor.

Lazer Epilasyon Kimlere Yapılır?

Lazer epilasyon işlemi günümüzde en çok uygulanan kıl alma yöntemini oluşturuyor. İzmir lazer epilasyon işlemleri ile istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak mümkün oluyor. Kadın ve erkeklere sorunsuz bir şekilde uygulanan bu işlem ile kıl kökleri önce inceltiliyor ve birkaç seans sonra tamamen yok oluyor.

Bölgesel ve tüm vücut olarak yapılan bu işlem ile istenmeyen ve ter kokusuna sebep olan tüyler gideriliyor. Ağrısız ve acısız bir işlem olan lazer epilasyon, kaliteli ve profesyonel merkezlerde yapıldığında çok başarılı sonuçlar ortaya çıkıyor. Güzel ve bakımlı görünmek isteyen kadın ve erkekler lazer epilasyon ile çok daha temiz ve hijyenik bir kullanıma sahip olunuyor.

Lazer Epilasyon Fiyatları?

Lazer epilasyon vücutta tüm bölgelere sorunsuz bir şekilde uygulanıyor. Bu uygulama kadın ve erkek vücuduna özel yöntemlerle yapılıyor. Mikro iğneler ile kıl köklerine uygulama yapılıyor ve kökleri kaybolan tüyler bir daha çıkmıyor.

İzmir lazer epilasyon fiyatları ise uygulama yapılan bölgeye, kılın kalınlığına, yoğunluğuna, iğne şekline ve uygulama yapılan merkezin kalitesine göre farklılık gösteriyor. İzmir lazer epilasyon yaptırılacak olan merkezin kalite ve profesyonelliği uygulamanın kalitesini ortaya çıkarıyor.

Paris Işıltısı Nedir ve Kimlere Uygulanır?

Ülkemizde de tüm dünyada olduğu gibi Paris ışıltısı uygulaması estetik görseli farklı hale getiriyor. Son derece özel bir görünüm oluşturan bu uygulama göz altı, yüz, boyun, kollar ve bikini bölgesinde hoş bir ışıltı yaratıyor. Bu uygulama yaşlılık, sarkıklık, çizgiler ve lekeleri yok ederken aynı zamanda capcanlı bir parlaklık sağlıyor. Uzun süreli kullanım sağlanan bu uygulama seanslar aralığıyla yapılıyor.

Paris Işıltısı Ne Kadar Sürer?

Kadınların özellikle kırışıklıkları yok etmek ve cildine parlaklık kazandırmak için uyguladığı paris ışıltısı etkisini yıl boyu koruyor. Yaşlanmış, yıpranmış, aşırı soğuk veya sıcağa maruz kalmış olan cilde uygulanıyor. Bu uygulama 3 veya 4 seans sürüyor ve yüzdeki mat ve soluk görüntü giderilebiliyor.

Paris Işıltısı Fiyatları?

Paris ışıltısı ile uygulama alanında doğal bir görünüm sağlanmış oluyor. Uygulama farklı jinsendlerin bir araya getirilerek cildi canlandırma amacıyla yapılıyor. Bu nedenle ülkemizde bu uygulamanın fiyatları değişebiliyor. Paris ışıltısı uygulaması daha çok bölgesel ve ince çizgi ve kırışıklıklar için uygulanıyor. Cilde karşı parlaklık ve canlılık veren bu işlem daha çok 35 yaş üstü kadınlarda daha belirgin bir etki sağlıyor. Paris ışıltısı ile çok daha güzel, canlı ve yenilenmiş bir cilt görseline sahip olunabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here