Paylaş

Saçlarını birçok nedene bağlı ya da tamamen kaybeden kişiler, saç ekimi yaptırarak bu sorundan kısa bir süre içinde kurtulabilir. Kesin sonuçlar veren, sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlayan bir işlemdir. Günümüzde çoğu kişi tarafından tercih edilir. Birçok yöntemi vardır. En çok tercih edilenlerden biri de Dhı saç ekimi yöntemidir.

Dhı Saç Ekim’i Nasıl Yapılır?

Dhı saç ekimi yöntemi, doğrudan saç ekilmesi manasını taşır. Özel uzmanlar tarafından yapılır. Bunun için, choi ismi verilen özel bir medikal kalem kullanılır. Bu kalemler ile greftler toplanır ve aynı kalem sayesinde saç derisine kesi atılmasına gerek kalmadan, direk olarak nakledilir.

Klâsik saç ekimi yönteminde iki kez yapılan uygulama, bu yöntem de tek defada yapılır. Bu da hastanın konforu açısından oldukça önemlidir. Amaç yoğun bir saç görüntüsü sağlamak, saçlı alanların görüntüsünü korumak ve çabuk iyileşme sağlanarak, günlük yaşantıya hemen dönmeyi sağlamaktır.

Dhı Saç Ekim’i Kimlere Uygulanır?

Dhı saç ekimi uygulaması, saçlarını tamamen kaybetmiş kişilere, ya da dökülmesi devam eden kişilere uygulanır. Bölgesel bir şekilde uygulanır ve el de edilen sonuç her zaman doğal bir görüntüdür. Saç ekimi yapılırken z dökülme olmayan sağlıklı bölgeler korunur ve herhangi bir zarar görmez. Saç dökülmesinin birçok nedeni olabilir.

Genellikle erkeklerin saç dökülmesi ve kellik oluşmasının nedeni, genetikdir. Aynı şekilde erkek tipi saç dökülmesi yaşayan kadınlarda olabilir. Bu fiziksel ve psikolojik olarak rahatsız edici durumdan kurtulmak için, saç ekimi en kesin sonuç veren yöntemdir. Dhı yöntemi de sıklıkla tercih edilir.

 Dhı Saç Ekim’i Öncesi

Dhı saç ekimi öncesi mutlaka uzmana görülmeli daha sonra saç ekimi tavsiye edilirse yapılmalıdır. Genel sağlık durumu önemlidir. Genel sağlık durumunda sorun olan kişilerin enfeksiyon kapması, daha olumsuz sonuçlara neden olabilir. Bu yüzden uygun görülürse saç ekimi yapılması gerekir.

Saç derisi temiz ve kuru olmalıdır. Herhangi bir kimyasal madde, saça sürülmemelidir.  Ayrıca ekim öncesi kan sulandırıcı Aspirin gibi ilaçlar kullanılıyorsa, bir hafta önceden bırakılması tavsiye edilir.

Dhı Saç Ekim’i Yaptıranlar

Dhı saç ekimi yöntemini tercih eden birçok kişi vardır. Gelişmiş bir yöntemi olduğu için, klâsik saç ekimine göre daha fazla tercih edilir. Dhi saç ekimi yaptıran kişiler, genellikle memnundur. İyileşme süresi hızlı olduğu için, daha olumlu sonuçlar alınır. Dhı saç ekimi yaptıranların yaptığı yorumları takip ederek, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dhı Saç Ekim’i Sonrası

Dhı saç ekimi sonrası, kullanılan özel medikal kalemler sayesinde yara olma riski daha düşüktür ve çabuk iyileşme görülür. En çok merak edilenlerden biri, herhangi bir iz kalıp kalmadığıdır. Genel olarak iz kalmaz.  Sonrasında da mutlaka özen gösterilmeli, korunmalıdır.

Dhı Saç Ekim’i Yorumları

Dhı saç ekimi yorumları, bu işlemi yaptırmak isteyen kişiler açısından oldukça önemlidir.  İnsanların nasıl bir süreç yaşadığı ile ilgili bilgiler, son derece yardımcı olacaktır. Bunun için küçük çaplı bir araştırma yaparak, yaptıran kişilerin fikrini ve yorumlarını öğrenebilirsiniz.  Ayrıca Dhi saç ekimi fiyatları için yorumlara bakılabilir.

Dhı Saç Ekim’i Fiyatları

Dhı saç ekimi fiyatları da merak edilen konular arasında yer alır. Fiyatlar birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterir.

Bunların başında uygulanan yöntemin özellikleri, başarı oranı, işlemi yapan uzman ve yapıldığı yer, önemlidir. Tüm bu faktörler ele alınarak dhi saç ekimi fiyatları belirlenir. Dhı yöntemi klasik yönteme göre daha başarılı olduğu için, ona göre bir fiyat sunulur.

https://tr.primehtc.com/dhi-sac-ekimi/ hakkında bilgi için hemen tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here